Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Комплекси зниження і контроля ваги

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Жироспалювачі – безпечні й ефективні добавки для боротьби із зайвою вагою

Жироспалювачі як харчові добавки користуються широкою популярністю в колі спортсменів і людей, що дотримуються активного способу життя. При цьому ті, хто хоче схуднути максимально безпечно для здоров'я та ефективно, не втративши досягнутий результат, також використовують жироспалювальні препарати. Ці добавки абсолютно нешкідливі й грунтовані на натуральних компонентах, що дозволяє активізувати метаболічні процеси в організмі та сприяє ліпідним реакціям розпаду.

Якщо ви шукаєте якісні та безпечні вітаміни для схуднення, замовити їх ви можете на сайті SAYYES, де діють доступні ціни й доставка по Україні, включаючи Дніпро, Київ, Чернівці, Рівне, Одесу, Херсон, Львів.

Властивості й ефективність жироспалювачів

Усі добавки, що ідентифікуються як жироспалювачі, класифікуються на декілька груп залежно від принципу їх дії на організм:

 • термогеніки – найефективніші для боротьби з жировими накопиченнями й зайвою вагою. Активізують втрату калорій, а також підвищують показник працездатності й пригнічують апетит;
 • ліполітики – спрямовані на те, щоб прискорювати реакції ліполізу й усі обмінні процеси;
 • блокатори – сприяють уповільненому засвоєнню жирів і вуглеводів;
 • пригнічення апетиту – допомагають понизити відчуття голоду, а також корисні при низькокалорійних дієтах, щоб полегшувати переносимість голоду;
 • стимулятори щитовидної залози – застосовують в комплексі з іншими активними компонентами, щоб активізувати вироблення гормону Т2.

Попри різний механізм реакцій, усі вони сприяють жировому розщеплюванню і допомагають позбавитися від зайвої ваги.

Склад жироспалювальних препаратів

Як правило, жироспалювачі мають схожий склад базових компонентів, а кожен виробник на власний розсуд додає в препарат допоміжні речовини й смакові компоненти.

Основу усіх добавок для схуднення і спалювання жирів представляють такі компоненти:

 • кофеїн – є природним енергетиком і стимулятором;
 • екстракт зеленого чаю – має аналогічну кофеїну дію, а також характеризується термогенним ефектом;
 • ефедра – рослинний аналог ефедрину, який має потужні жироспалювальні властивості;
 • DMAA – аналогічний ефедрину компонент, який активізує ліпідне розщеплювання;
 • синефрин – стимулятор і замінник кофеїну або ефедрину;
 • йохімбін – природний стимулюючий компонент, прискорюючий розщеплювання клітин жиру, а також виступає як чоловічий афродизіак;
 • L- карнітин – природний мікроелемент, який синтезується в людському організмі й відповідає за засвоєння жирів в процесі аеробних навантажень;
 • нарінгін – рослинний флавоноїд, що міститься у великій кількості у складі грейпфрута і сприяючий зниженню апетиту, а також сприятливо впливає на засвоєння глюкози;
 • екстракт кори білої верби – замінник аспірину, що посилює ефекти реакцій у зв'язці ЕКА.

В якості допоміжних компонентів у складі жироспалювальних добавок може бути присутнім хромовий піколінат, малиновий кетон, ягоди годжі й інші. Вони не дають накопичуватися новим жирам.

Для зручності препарати випускаються у вигляді капсул, які роблять максимальну ефективність. При цьому нерідко зустрічаються у виді пігулок і порошку, а також в рідкій формі. Залежно від власних переваг ви зможете замовити відповідний вид добавок на сайті SAYYES за вигідною вартістю.

Таким чином, 80 відсотків у складі кожного жироспалювача займають мікроелементи, спрямовані на швидке протікання ліполізу і підвищення термогенезу. Виробники можуть додавати у свої препарати стимулятори ЦНС, щоб підвищувати енергетичний ресурс, тим самим сприяти продуктивнішій фізичній і розумовій працездатності.

Чим відрізняються чоловічі й жіночі жироспалювачі

Усі добавки, які сприяють прискоренню ліпідного обміну і втраті ваги, можна умовно розділити на чоловічі й жіночі. Проте відмінності полягають в індивідуальності жіночого організму, що важливо при плануванні складу кожного препарату. Добавки для чоловіків і жінок мають аналогічний ефект, при цьому перші характеризуються наступними особливостями:

 • мають агресивніший склад, зокрема можуть містити більше стимулюючих компонентів;
 • орієнтовані на підвищені дозування, оскільки облік йде на вагу чоловічого тіла;
 • до складу включені компоненти, які відповідають за вироблення тестостерону і підтримку потенції.

Чим корисні жироспалювачі

Жироспалювачі використовуються не лише спортсменами, прагнучими підвищити свої результати або підготовлюваними до змагань, але і звичайним людям, які хочуть скинути зайву вагу без шкоди для здоров'я. Такі добавки можуть призначатися лікарями й фахівцями у рамках дієти або складеного індивідуального плану харчування.

При цьому усі добавки для спалювання жиру мають низку важливих переваг :

 • сприяють скороченню жирових накопичень – у кожної категорії добавок є свої принципи дії, але кінцева мета полягає в тому, щоб розщеплювати вільні жири й перетворювати їх на додатковий ресурс енергії;
 • допомагають добитися красивого рельєфу і вираженої мускулатури – у періоди сушки спортсмени прибігають до добавок, щоб максимально скоротити жировий об'єм і добитися необхідної рельєфності тіла;
 • стимулюють вироблення енергії – при окислювальних реакціях білків і вуглеводів виділяється 4 кілокалорії енергії, а при аналогічному жировому розпаді виходить 9 кілокалорій. Таким чином, організм отримує більше енергетичного ресурсу, отже, довше зберігається режим бадьорості.

Де купити жироспалювачі в Києві та Україні

Інтернет-магазин SAYYES пропонує великий вибір БАДів і жироспалювачів відомих світових брендів за доступною ціною. Купити їх ви можете з доставкою по Києву та Україні.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.