Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Фолієва кислота

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Фолієва кислота – необхідна добавка для підвищення рівня фертильності

Вітамін Б9, який також відомий під назвою фолієва кислота, – це щонайзатребуваніший мікроелемент. Він може синтезуватися в тілі людини й потрапляти в організм з натуральних продуктів, але в порівняно невеликих об'ємах, яких недостатньо для збереження здоров'я. До того, фолієва кислота належить до водорозчинних поживних речовин і не може накопичуватися в тілі людини. Тому дуже важливо приймати цей мікроелемент у виді харчових добавок, які можна купити в Києві на сайті SAYYES.

Для чого потрібний вітамін B9

За багато років досліджень учені з'ясували, що вітамін B9 є однією з найзначиміших поживних речовин. Він бере участь у формуванні ДНК і РНК, використовується для синтезу амінокислот, а також для формування клітин. З цієї ж причини наявність достатньої кількості вітаміну B9 в крові важлива для:

 • нормалізації роботи мозку;
 • підтримки роботи нервової системи шляхом синтезу нейромедіаторів;
 • формування червоних кров'яних тілець;
 • укріплення імунітету;
 • забезпечення процесу регенерації тканин;
 • зменшення рівня гомоцистеїну, високі об'єми якого збільшують ризик розвитку захворювань серцево-судинної системи.

Попри так вражаючу кількість функцій цього мікроелемента, основним його завданням є синтез генетичного матеріалу, необхідного для продовження роду. При цьому вітамін B9 важливий не лише для жінок, але і для чоловіків. У зв'язку з цим лікарі часто рекомендують використати фолієву кислоту при плануванні дитини.

Регулярне використання цього мікроелемента також радять в період вагітності. Це необхідно для:

 • правильного розвитку мозку у плоду;
 • формування нервової трубки;
 • нормального розвитку органів у дитини;
 • зниження ризику передчасних пологів.

Щоб забезпечити описані вище ефекти, слід використовувати якісні харчові добавки, які можна купити в інтернет-магазині SAYYES. Тут представлені усі необхідні продукти для майбутніх мам, а також БАДи, які можуть знадобитися при плануванні дитини з детальним описом їх складу, особливостей і правил використання.

Корисні властивості фолієвої кислоти

Сьогодні вченим відома безліч корисних властивостей вітаміну В9. До їх числа відносяться:

 • поліпшення настрою;
 • зниження рівня занепокоєння;
 • збільшення концентрації;
 • поліпшення пам'яті;
 • зниження ризику розвитку анемії;
 • нормалізація роботи ШКТ;
 • усунення запальних процесів;
 • підвищення рівня фертильності як у жінок, так і у чоловіків;
 • забезпечення правильного розвитку плоду.

Але усі вони відчуваються за умови усунення дефіциту, чого можна добитися виключно за умови дотримання правильних доз добавок. Визначити їх можна звернувшись до лікаря, який проведе аналіз крові пацієнта і точно встановить рекомендований об'єм споживання і тривалість курсу. Отримавши рекомендації від фахівця, ви зможете вибрати для себе в інтернет-магазині SAYYES ідеальну добавку, яка забезпечить усі описані вище переваги. Також на сайті, ви зможете знайти препарати для підвищення рівня фертильності, поліпшення роботи мозку, підвищення потенції й рішення низки інших проблем. Магазин здійснює доставку товарів з доступною вартістю в Києві та інших містах України.

Як правильно приймати вітамін B9

Залежно від цілей, які переслідує людина, рекомендований об'єм споживання вітаміну Б9 може відрізнятися. Так, для профілактики дефіциту фолієвої кислоти досить приймати 0,4 мг щоденно. В період вагітності жінкам слід пити до 0,6 мг.

Додаткове використання цього мікроелемента актуальне у разі наявності високих розумових і фізичних навантажень. При цьому рекомендується використовувати В9 в поєднанні з B12, оскільки зниження об'єму однієї з цих речовин приводить до пониження ефективності іншої.

Попри низку позитивних ефектів від застосування фолієвої кислоти, вживання її в надмірних кількостях може викликати побічні ефекти, такі як:

 • порушення роботи нирок;
 • підвищена дратівливість;
 • порушення роботи ШКТ.

Уникнути їх можна, використовуючи добавки, дози яких відповідають вашим добовим потребам. Замовити їх можна в каталозі SAYYES. Тут представлені сертифіковані продукти з високим профілем безпеки, ефективність яких підтверджена незалежними міжнародними лабораторіями.

Де можна купити фолієву кислоту за низькою ціною в Києві

У Києві купити фолієву кислоту можна в магазині SAYYES, який є офіційним дистриб'ютором низки фармацевтичних компаній. Завдяки цьому в каталозі цього інтернет-магазину ви зустрінете найнижчі ціни й широкий асортимент добавок у вигляді пігулок, порошків і крапель для чоловіків, жінок і дітей.

 

Топ 3 фолієвої кислоти

Назва Ціна від
Фолієва кислота та В12, Folic Acid Vitamin B-12, Now Foods, 800 мкг 166 грн
Метилфолат, Methyl Folate, Jarrow Formulas, 400 мкг, 60 капсул 235 грн
Актив Фолієва Кислота + Вітаміни В6+В12+С+Е, Doppel Herz, 30 таблеток 180 грн

 

Фолієва кислота відгуки

 

Гинеколог прописала метил фолат 400, я выбрала эти сама, опираясь на отзывы из Интернета и iHerb. Пью неделю, побочных нет. Ничего другого сказать не могу. Спасибо магазину за быструю доставку и хорошею упаковку!

 

чудові вітаміни для профілактики пороків розвитку дитини, так як більше 50% вагітностей відбувається незаплановано, то бажано приймати всім жінкам репродуктивного віку

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.