Інформаційний портал SAYYES регулярно підключає до співпраці практикуючих медичних експертів вищої категорії для того щоб забезпечити надійність, достовірність, релевантність всіх інформаційних статей опублікованих на сайті sayyes.com.ua. Ми дбаємо про те щоб інформаційна складова статей, карток товару і рекомендацій відповідала максимально високим медичним стандартам.

Наука і медицина не стоїть на місці, і кожен день з'являються гігабайти нових даних і результатів досліджень. Паралельно з цим, вони миттєво поширюються в інтернет мережі абсолютно різної інтерпретації, що може вводити в оману читача або зовсім збити з пантелику. Редакційна команда порталу SAYYES ставить перед собою завдання виправити це.

Тому, завдяки нашим інформаційним партнерам клініці ADONIS, ми зібрали редакційну команду висококваліфікованих медичних експертів, лікарів-практиків і фармацевтів-провізорів. Разом з нашою командою вони допоможуть забезпечити можливість надати читачам виключно науково обгрунтовані, точну і достовірну інформацію медичного характеру.

Описи і модифікації сторінок товарів і категорій, а також інформаційні та наукові статті журналу (блогу) проходять факт-чекінг і перевірку лікарями і провізорами, кожен з яких спеціалізується в свій області медицини і фармакології.

Редакційна команда провізорів і медичних експертів є цензорами сайту sayyes.com.ua, бере участь у створенні експертних матеріалів і висвітленні популярних питань здоров'я.

 

 

Медичні цензори з питань інформування аспектів здоров'я

Наука не стоїть на місці. Кожен день, наприклад на всесвітньо відомій базі систематичних оглядів Cochrane, з'являються десятки нових висновків з принципових питань, давно мають під собою чималу кількість наукових досліджень. Тому наша команда постійно стежить за акутальнимі темами і перевіряє матеріал для читача який бажає бути в курсі всіх актуальних медичних практик і знань. Весь контент проходить перевірку редакційної командою до складу якої входять практикуючі провізори, наукові співробітники та експерти лікарі.

Згідно до редакційної політики весь матеріал статей з питань медицини і здоров'я проходить факт-чекінг і коригування з боку медичних експертів. Згідно тематиці матеріалу, статтею може займатися тільки такий медичний експерт, який має відповідну спеціалізацію і практику.

Кожен і учасників команди лікарів експертів веде власну просвітницьку діяльність, від якої потерпають в авторських наукових статтях, публікаціях та інтерв'ю.

 

 

Ніколаєва Жанна Валеріївна

Задорожня Тетяна Георгіївна

Міхно Наталія Василівна

Лікар-експерт терапевт, дерматовенеролог, косметолог, гастроентеролог Лікар-дерматовенеролог вищої категорії, дерматокосметолог, трихолог Сімейний лікар, кардіолог

 

Володкіна Наталія Олексіївна

Криворучко Володимир Станіславович

Логвиненко Олена Вікторівна

Лікар-кардіолог вищої категорії, лікар-терапевт, кандидат медичних наук Детский врач-невролог Клінічний психолог

 

Лазарук Інна Петрівна

Тарасенко Олександр Володимирович

Мелоян Ані Робертівна

Лікар-педіатр, дитячий алерголог Лікар-уролог вищої категорії, андролог, репродуктолог Лікар-хірург, пластичний хірург

 

 

 

Литвинчук Марина Олександрівна

Романчук Олексій Олександрович

Качура Надія Володимирівна

лікар-терапевт, гастроентеролог вищої категорії Лікар-хірург, ортопед-травматолог вищої категорії Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог

 

 

Домненко Оксана Миколаївна

Бабенко Яна Іванівна

Головко Леся Онуфріївна

Врач акушер-гинеколог Лікар-невролог нарколог вищої категорії Лікар-ендокринолог вищої категорії

 

Павлишин Юрій Данилович

Потієвська Юлія Вікторівна

Марченко Мар’яна Юріївна

Лікар-отоларинголог Стоматолог-терапевт Лікар-офтальмолог першої категорії