Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

DHEA

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

DHEA (Дегідроепіандростерон)
В ході багаторічних досліджень біологами Університету штату Меріленд (США) було виявлено особливу речовину - дегідроепіандростерон, кількісне значення в крові якого показує біологічний вік конкретної людини.

Дегідроепіандростерон або ДГЕА (DHEA), є основою для синтезу необхідних організму людини гормонів, що відповідають за регуляцію всіх його життєво важливих функцій. Згідно з отриманими даними, вироблення даної речовини організмом знижується з віком людини: пікові значення ДГЕА в крові відзначаються приблизно в 25 років. Згодом відбувається зменшення його кількості, аж до критично низьких п'яти відсотків від рівня, необхідного для забезпечення нормального гормонального фону людини.

Званий також «матір'ю гормонів», ДГЕА відповідає за синтез таких важливих для організму гормонів, як тестостерон у чоловіків і естроген у жінок, що регулюють рівень сексуальної активності і перешкоджаючи накопиченню надлишків жиру в тканинах. Дана речовина виробляється залозами (АДРЕНАЛОВОЇ залозами), шкірою, яєчниками, яєчками і головним мозком. При розвитку стресового стану, наприклад, в результаті оперативного втручання або сильних душевних переживань кількість ДГЕА, що виробляється АДРЕНАЛОВОЇ залозами і необхідного для синтезу «гормонів стресу», багато разів перевищував кількість статевих гормонів. Вимірювання його кількості в крові дозволяє визначити, наскільки конкретний організм схильний до стресів. При проведенні досліджень змісту ДГЕА в крові в передопераційний і післяопераційний період було виявлено критичне вичерпання резерву даної речовини в зв'язку зі збільшеним його витратою при синтезі «стресових гормонів».

Однак головною особливістю ДГЕА-містять препаратів, при регулярному вживанні, є здатність знижувати масу тіла і впливати на процеси старіння, омолоджуючи і перешкоджаючи передчасного зносу систем організму. Так само, відзначена здатність ДГЕА попереджати розвиток різних захворювань, а в разі виникнення патології - успішно боротися з її проявами аж до повного лікування.

Природними джерелами аналога «материнського гормону» людини і стимулятора природною його вироблення організмом, на основі яких виготовляють харчові добавки, є рослини Babasco і «дикий ямс», що містить природний ДГЕА. БАД на основі дегідроепіандростерона ефективний при проведенні профілактичних заходів і лікування:

  • стресових і депресивних станів;
  • надмірної ваги за рахунок нормалізації кількості жирової тканини;
  • остеопорозу;
  • патологій серця і судин;
  • хвороби Альцгеймера і втрати пам'яті;
  • розсіяного склерозу;

Високоефективні БАДи, що містять DHEA, купити досить складно, так як існує маса несумлінних виробників, що випускають контрафактну продукцію. Наш сайт пропонує широкий вибір біодобавок з різним вмістом дегідроепіандростерона (DHEA 25, DHEA 50 і ін.) Від авторитетних виробників з гарантованим позитивним ефектом при правильному вживанні згідно з інструкцією.

Якщо ви бажаєте зберегти свою молодість і здоров'я, застосовуючи високоякісні біодобавки, що містять ДГЕА, купити препарати від провідних виробників можна, звернувшись до консультантів нашого інтернет магазину. Широкий вибір препаратів і якісна продукція - для вашого здоров'я і молодості!

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.