Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Вітаміни

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вітаміни та мінерали – допоміжні засоби для зміцнення здоров'я

Збереження природної краси й міцного здоров'я є одним з найбільш пріоритетних завдань для кожної людини. Допомогти в її рішенні можуть біологічно активні добавки, які не належать до медичних препаратів, але не менш ефективно покращують якість життя. Відповідний ефект обумовлений тим, що харчові добавки прискорюють процес обміну речовин, покращують засвоєння корисних мікроелементів, а також насичують тіло поживними речовинами.

Вітаміни й засоби, які стимулюють необхідні біологічні процеси

На жаль, сьогодні мешканці України часто стикаються зі стереотипами про БАДи, в яких повідомляється, що це чудодійні речовини, здатні повністю змінити життя. Насправді все трохи інакше. Ці продукти призначені для забезпечення систем організму мікроелементами, яких їм бракує наразі. Замовити їх за вигідною ціною можна в каталозі SAYYES.

Нерідко прийом харчових добавок призначається лікарями. При цьому часто рекомендації адресуються людям, що дотримуються певних дієт або мешкають в північних регіонах України, де отримання поживних речовин з натуральних продуктів досить проблематично. Відповідний список біологічно активних добавок включає:

 • вітаміни або вітамінні комплекси;
 • пробіотики;
 • пребіотики;
 • поліненасичені жирні амінокислоти широкого спектру дії;
 • ферментні препарати;
 • амінокислоти;
 • мінерали.

У певних випадках для зміцнення здоров'я, збереження молодості й природної краси також може знадобитися спеціальне спортивне харчування. Наявність в його складі великої кількості білків дозволить вирішити більшість естетичних і внутрішніх проблем, особливо у людей, що не використовують у своєму раціоні продукти тваринного походження.

Проте варто зазначити, що отримання бажаного ефекту і користі можливо лише за умови грамотного використання БАДів. Допомогти в цьому питанні можуть фахівці на сайті SAYYES, а також кваліфіковані лікарі.

Коли треба приймати вітамінні добавки

Основним джерелом поживних речовин для людини є натуральні харчові продукти, такі як овочі, фрукти, м'ясо, яйця і багато інших. Отримання їх в недостатній кількості призводить до утворення дефіциту вітамінів і мінералів. Це, своєю чергою, стає причиною таких негативних ефектів як:

 • порушення роботи імунної, нервової й судинної систем;
 • зниження об'ємів вироблення гормонів;
 • зменшення кількості важливих ферментів;
 • погіршення якості волосся, шкіри й нігтів;
 • розвитку хронічних і небезпечних захворювань;
 • посиленню негативних вікових змін.

Щоб запобігти цьому, лікарі настійно рекомендують використовувати харчові добавки, які можна купити на сайті SAYYES з можливістю доставки по усій території України, в наступних випадках:

 • під час активного зростання і розвитку організму – актуально для дітей і підлітків;
 • в період вагітності та лактації – для забезпечення зростаючого організму необхідною кількістю вітамінів і мінералів;
 • для зниження негативного впливу антибіотиків, що призначаються у рамках лікування тієї або іншої хвороби;
 • під час хіміотерапії;
 • у разі порушення роботи ШКТ – для нормалізації процесу засвоєння поживних речовин;
 • при високих фізичних навантаженнях – для прискорення процесу відновлення;
 • у рамках програм з усунення дефіциту вітамінів і мінералів.

Важливо при цьому враховувати, що підбір харчових добавок здійснюється в індивідуальному порядку залежно від поточного стану організму. Тому перш ніж купити мінеральний або вітамінний комплекс, рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Яка ціна на вітаміни й БАДи в Києві та по Україні

Сьогодні вартість харчових добавок в Україні може істотно відрізнятися залежно від декількох чинників, а саме від складу, бренду і націнки самого магазину. Якщо ви бажаєте придбати БАДи недорого в Києві, варто звернутися в інтернет-магазин SAYYES, оскільки він має наступні переваги:

 • низькі ціни;
 • широкий асортимент добавок, як для дітей, так і для людей тих, що ведуть активний спосіб життя;
 • доставка у будь-яке з міст України;
 • замовлення продукції в режимі онлайн;
 • великий вибір способів оплати.

Крім того, в магазині постійно проводяться розпродажі й акції. Це дозволяє купити якісні дієтичні, мінеральні та вітамінні добавки, що мають європейську сертифікацію, за доступною ціною.

Для довідки наведемо добові норми вітамінів і їх верхні допустимі межі.

Хімічна назва згідно з міжнародною номенклатурою (інші назви в дужках)

Верхній допустимий рівень

Добова потреба

Вітамін А (Ретинол)

3000 мкг

900 (дорослі), 400 - 1000 (діти) мкг рет. екв.

Вітамін В1 (тіамін)

Чи не встановлено

1,5 мг

Вітамін В2 (Рибофлавін)

Чи не встановлено

1,8 мг

Вітамін В3 (вітамін РР або нікотинамід)

60 мг

20 мг

Вітамін В5 (Пантотенова кислота)

Чи не встановлено

5 мг

Вітамін В6 (Піридоксин)

25 мг

2 мг

Вітамін В7 (Біотин)

Чи не встановлено

50 мкг

Вітамін В9 або Фолієва кислота і її солі фолати

1000 мкг

400 мкг

Вітамін В12 (Ціанокобаламін)

не встановлено

3 мкг

Вітамін С (аскорбінова кислота)

2000мг

90 мг

Вітамін D (Ергокальциферол, Холекальциферол)

50 мкг

10 - 15 мкг

Вітамін Е (alpha - beta - gamma токоферол)

300 мг струм. екв.

15 мг струм. екв.

Вітамін К (Филлохинон)

Чи не встановлено

120 мкг

Вітамін В4 (холін)

20 г

425 - 550 мг

Вітамін В8 (Інозітол)

Інформація відсутня

Інформація відсутня

Вітамін В10 (Парааминобензойная кислота, ПАБ)

Інформація відсутня

Чи не встановлена ​​

Вітамін В15 (Пангамовая кислота)

Інформація відсутня

50 - 150 мг

Ліпоєва кислота

75 мг

30 мг

Біофлавоноїди, поліфеноли

Інформація відсутня

Інформація відсутня

Часті питання

Які вітаміни купити?

На це питання немає однозначної відповіді, проте можна перерахувати тези на які варто спиратися при виборі вітамінів. Отже

 1. Призначення лікаря, нутриціології або дієтолога. Особистий лікар, як ніхто інший знає вашу клінічну картину і здатний абсолютно вірно призначити необхідне дозування і форму вітаміну або мінералу. Не покладайтеся на історії описані в інтернеті, тому, що у кожної людини абсолютно індивідуальні умови.
 2. Визначити яких вітамінів не вистачає в раціоні. Це можна зробити склавши свій щоденник харчування в такому сервісі як PrePro, наприклад. Програма вважає мікронутрієнтів виходячи з продуктів якими ви харчуєтеся.
 3. Зробити аналіз на рівні вітамінів в крові. Такий аналіз це остання інстанція і показує найточніше стан справ.

Що краще окремий вітамін або вітамінний комплекс

Якщо ви точно знаєте який вітамін або вітаміни вам необхідні, то краще брати дієтичну добавку в складі якої знаходиться тільки один вітамін. Моновітамінів комплекс - це коли в складі 1 вітамін, і полівітамінний це коли в складі присутні майже весь спектр вітамінів і мінералів.

Як зрозуміти яка дозування потрібна

Найчастіше поруч з дозуванням виробник вказує вміст у відсотках від денної норми. Дуже часто таке зміст значно перевищує денну норму. Тут необхідно розуміти, що таке збільшена кількість закладається спеціально, тому, що засвоюваність вітамінів одержуваних за допомогою саплементаціі далеко не 100%.

Найчастіше це дозування стандартизована і всі виробники випускають дієтичні добавки в певній формі та кількості. Наприклад Вітамін В9 (фолієва кислота, фолат) випускається або в 400 або 800 мкг.

Для підтримки рівня вибирається нижній поріг, для усунення дефіциту - верхній.

Як вибрати якісні вітаміни

Якість виробництва вітамінів як продуктів фармацевтичної галузі також досить стандартизовано. Принаймні в країнах США, Канада, Німеччина, Франція, Англія. Україна поки тільки стає на цей шлях, однак всупереч цьому, в нашій країні вже широко представлені дієтичні добавки більшості категорій. І це не драже, як ми звикли вживати ще 10 років тому, а капсули із захисним покриттям, желатинові капсули та інші.

Відповідно до Закону України, всі вітаміни, БАД належати до харчових добавок, тобто регулюються законом харчової промисловості. Тому обов'язково сертифікації не підлягають. Відповідно до цього доповнення сертифікатами своє продукції залишається на совісті виробника.

Міжнародні бренди такі як Solgar, Now Foods, Carlson Labs, Puritans Pride не продають вітаміни по всьому світу і представляють лише сертифікати міжнародного рівня, не проводячи процедуру сертифікації всередині кожної країни, залишаючи це на офіційного дистриб'ютора вітамінів.

Таким чином відсутність сертифікатів ніяким чином не говорить про те що продукції не якісна, кінець кінцем ми все замовляємо міжнародні посилки й не вимагаємо сертифікатів.

Тому перевіряйте штрих-код і Google відгуки продавця.

Чи отримаю я таку ж консультацію як в аптеці, замовивши вітаміни онлайн

Світ сильно змінюється, і сьогодні онлайн консультації лікарів це норма. Що говорити якщо вже деякі складні операції відбуваються на відстані, таким чином, що хірург перебуваючи в іншій країні здатний за допомогою робота оперувати людини.

Тому сучасна онлайн-консультація фармацевтом-провізором буде нічим не гірше, а навіть краще. Переваги - швидкість, наочність, величезна база інформації, яка залишиться у вашому messenger і до неї зможете повернутися в будь-який час.

Як замовити вітаміни

Якщо чесно, постаралися зробити на сайті всі можливі прості способи онлайн замовлення:

Безкоштовна лінія телефону

0 800 212 497 працює з 9:00 до 20:00

Будь-який месенджер

Вайбер, телеграм, мессенджер, Інстаграмм і наш онлайн-чат

Швидке замовлення

Швидке замовлення, коли не потрібно залишати свої дані. Досить натиснути кнопку Купити

Замовлення з реєстрацією

При замовленні ви залишаєте свої дані і накопичуєте знижки. Бачите їхню історію замовлень і можете їх повторювати

 

Наші онлайн консультанти мають фармацевтичну освіту і величезні знання в широкому асортименті вітамінів і мінералів представлених на ринку України. Вони з легкістю підберуть вітаміни за ціною, дозуванні, виробнику і лікарській формі.

Ласкаво просимо в інтернет-магазин вітамінів SayYes

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.