Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Колаген купити в онлайн маркеті SAYYES

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Колаген – незамінний білок для здоров'я шкіри та кісток

Колаген є важливим білковим з'єднанням для людського організму, а його структура представлена амінокислотами – гліцином, гідроксипроліном і аргініном. Молекулярний ланцюжок може видозмінюватися залежно від комбінації цих мікроречовин, що обумовлює існування 28-ми різних типів колагену.

Для людського здоров'я найкориснішим і ціннішим виступає колаген 1-го, 2-го і 3-го типу. Кожен з них характеризується своїми особливостями відповідно:

 1. Цей колаген міститься в усіх людських тканинах і потрібний для підтримки їх еластичності, регуляції водного балансу і засвоєння поживних речовин, таким чином, піклуючись про здоров'я шкіри, кісткових і сполучних тканин.
 2. Цей колаген призначений для правильної роботи сухожиль і суглобів. Використовується як лікарський і профілактичний засіб при ревматизмі, артриті та інших захворюваннях опорної системи. Можна застосовувати як у виді БАДа всередину, так і у вигляді мазі, купити яку можна на сайті SAYYES з доставкою по Києву і по Україні.
 3. «Молодий» колаген, необхідний для забезпечення еластичності шкірних покривів і підтримки правильного клітинного метаболізму, у тому числі здоров'я нігтів, волосся.

Перший і третій тип колагену відповідає на тонус організму і його загальний показник здоров'я, а другий – піклується про суглоби та хрящі.

Колаген тваринного і морського походження

Споживаючи натуральні продукти, на жаль, людина не може отримувати достатню кількість цього білку, тому в промислових масштабах введені спеціальні технології для витягання речовини безпосередньо з джерел тваринного походження.

Колаген, залежно від типу отримання, може бути:

 • морським – зіскріб верхнього клітинного шару рибної шкіри;
 • твариною – перероблювання шкур і суглобів худоби.

Якщо розглядати переваги морського колагену, тут варто виділити такі моменти:

 • робиться з рибного епідермісу, має високу міру ефективності всмоктування через кишкові стінки;
 • легко руйнується, тому вимагає акуратного зберігання;
 • вартість вище в порівнянні з тваринним білком;
 • висока міра засвоєння при внутрішньому прийомі;
 • структура молекули дуже схожа з людською, що дозволяє легко просочуватися через шкірний покрив;
 • активізує синтез людського білку;
 • важлива строга стерильність при зберіганні.

Особливості тваринного колагену полягають в наступному:

 • вважається найдоступнішим і поширенішим, оскільки добувається з суглобів і хрящів ссавців. Вчені змогли вивчити його досконально, щоб правильно та ефективно застосовувати в харчуванні та косметології;
 • швидка засвоюваність при внутрішньому споживанні;
 • погана міра проникнення в дерму, оскільки розміри молекули занадто великі;
 • зручно і безпечно зберігати;
 • вигідна вартість на харчові добавки.

Окремо виділяють ще і рослинний вид, який можна отримувати з клейковини злакових рослин, що міститься в зародках насіння. Сировина проходить реакцію гідролізу, щоб стався розпад на молекулярному рівні, після чого слідує ферментація і готовий продукт підходить для приготування косметичних засобів або лікарських препаратів.

Рослинний колаген характеризується наступними властивостями:

 • дуже схожа структура з тваринним, але він не є білком;
 • висока гіпоалергенність;
 • легко і швидко засвоюється прямо на людській шкірі;
 • досить складний виробничий процес;
 • висока ціна кінцевого продукту.

Білок морського і тваринного походження вважається найоптимальнішим варіантом для того, щоб приймати харчові добавки. Продукт швидко засвоюється і повністю безпечний для вашого здоров'я. Рекомендується чергувати види білку, приймаючи спочатку курсом тваринний, а потім перейшовши на курс морського.

У якій формі приймати колаген

Тільки людський білок, вироблений самим організмом, може бути найкращим і ефективнішим. Він використовується для міжклітинного матриксу, забезпечення життєдіяльності сполучних тканин і хрящів. Щоб організм отримував достатню кількість «будівельного» матеріалу, необхідно наситити його пептидами й амінокислотами.

Питний колаген у вигляді рідини вважається найзручнішим, при цьому його якість залежить від міри гідролізації. Чим більше дрібних часток вдалося отримати з довгого волокна мікроелемента, тим легше і швидше вони засвоюватимуться усередині. Краще над усе купувати БАДи з колагеном, який гідролізовано до рівня пептидів і амінокислот. А завдання нашого організму полягатиме в тому, щоб всмоктувати мікрочастки й перетворювати їх на рідний білок.

Гідролізований колаген випускається всюди – як для лікарських препаратів, так і для харчових добавок. Він може бути в капсулах, у вигляді рідини або пігулок. У кожної форми випуску є свої особливості та переваги використання:

 • порошковий – ідеально підходить, щоб готувати коктейлі й суміші. Після попадання в організм, він спочатку проникає в стінки ШКТ і діє там близько 30-ти хвилин. В упаковці завжди йде порційна ложечка, щоб визначити дозу на один прийом. Вважається найекономічнішою і швидкозасвоюваною формою, яка доступна широкому колу споживачів;
 • капсульований – це само розчинний порошок, поміщений в желатинову оболонку. Зручно використовувати, щоб брати з собою, а капсула не має ні запаху, ні смаку. Така добавка коштує дорожче за порошкову форму;
 • рідкий – є збагаченою білковою добавкою, що містить не лише амінокислоти, але і корисні вітаміни з мінералами. Концентрат легко засвоюється, проте важливо дотримуватися правил його зберігання і дозування, щоб не спровокувати побічні ефекти із-за індивідуальної непереносимості. Це найдорожча добавка;
 • таблетований – найзручніша форма, щоб завжди мати препарат під рукою. Склад містить менше колагену, оскільки має допоміжні речовини. Впродовж дня необхідно приймати 6 пігулок;
 • цукерковий – представлений у вигляді жувальних пастил або мармеладок, які мають приємний смак і запах. Така форма розрахована на прийом не більше однієї одиниці на добу.

Кожен варіант добавки зручний і хороший по своєму, а ви обираєте той, який підходить саме вам. Перед купівлею рекомендується проконсультуватися у фахівця, який точно підкаже, яку форму колагену краще використати та скільки повинен тривати курс.

Добова потреба в колагені

Говорячи про добову норму отримання цього з'єднання, йдеться не про сам колаген, а про комплекс пептидів і амінокислот, які формують структуру гідролізату.

Встановлені такі значення для насичення організму білковим з'єднанням :

 • профілактична доза – до 5-ти грамів;
 • терапевтична доза – до 10-ти грамів.

Багато виробників добавок випускають свої препарати з профілактичною дозою в 5 грамів.

Колагенові добавки й поєднання з поживними речовинами

Купити біологічні активні добавки на основі колагену – це можливість включити у свій раціон цінний білок і забезпечити його насиченням наш організм, тим самим зміцнюючи здоров'я і піклуючись про красу шкіри. Якщо у вас тьмяне волосся, ламкі нігті, проблеми зі шкірою, часті болі або втома в суглобах – це головна ознака того, що бракує білкових з'єднань. Після 25-ти років вироблення колагену починає різко скорочуватися і відбувається це в геометричній прогресії.

Щоб уповільнити процеси старіння і потурбуватися про міцні суглоби, краще над усе замовити натуральні добавки та вітамінні комплекси.

На сьогодні представлено великий вибір препаратів, а також комплексні БАДи, які створені так, щоб посилювати дію кожного складового компонента і чинити сприятливу дію на організм людини в цілому.

Колаген може бути представлений як у вигляді чистих добавок (порошок, пігулки, капсули, рідка форма), так і в комбінації з такими корисними мікроелементами:

 • вітаміном С – антиоксидант активно бере участь в утворенні волокон колагену, а при нестачі нутрієнту порушуються процеси білкового синтезу, отже, сполучна тканина стає слабкою й уразливою. Колаген і вітамін С – це активний комплекс для зміцнення волосся, нігтів і поліпшення стану шкіри;
 • гіалуроновою кислотою – цей компонент знаходиться в епітелії, нервовій системі й сполучних тканинах, при цьому відповідає за регенерацію шкіри та міцність хрящів;
 • вітаміном В7 – потрібний для прискорення метаболічних процесів, нормалізації усіх фізіологічних функцій, поліпшення роботи нервової системи, краси та здоров'я нігтів, волосся, шкіри;
 • фітокерамідами – відповідають за збереження вологи в шкірних покривах, щоб забезпечувати еластичність і гладкість.

Де купити колаген в Україні за доступною ціною

 Інтернет-магазин SAYYES пропонує замовити колаген і вітамінні комплекси з ним за найвигіднішими цінами. Ви можете придбати будь-яку зручну форму, починаючи від пігулок, закінчуючи цукерками й гелем. У кожного продукту є детальна інструкція зі змістом активних компонентів і вибором порції для вживання внутрішньо.

У каталозі сайту ви знайдете широкий вибір оригінальної продукції від таких відомих на весь світ брендів як Neocell, Genacol, ReserveAge Nutrition, Doctors Best. Усі товари мають відповідну сертифікацію якості й підтвердження нормам безпеки за стандартами GMP, NSF.

Ціни на препарат і добавки найдоступніші, крім того, діють постійні акції та вигідні знижки для клієнтів, щоб ви змогли заощадити й вчинити приємну купівлю. Для оплати можна скористатися безготівковим або готівковим розрахунком, а також замовити доставку в Київ, Львів, Чернігів, Одесу, Харків і будь-яке місто України.

 

Найкращий колаген в онлайн-маркеті SAYYES Ціна від
Морський колаген та гіалуронова кислота, Marine Collagen, Neocell 560 грн
Колаген, Hydrolyzed Collagen, Puritan's Pride, гідролізований 379 грн
Колаген тип 2 та гіалуронова кислота, Collagen, Neocell 788 грн
Супер Колаген, Тип 1 та 3, Collagen, Neocell, 6000 мг 446 грн
Колаген, творець краси, Collagen, Neocell 538 грн
Желатин для суглобів, Гідролізат желатину, Hydrolyzed Gelatin 252 грн
Колаген омолоджуючий, Youth Collagen, Kal 498 грн
Колаген морський, Nutrien, Бьюті 5000 мг з гіалуроновою кислотою 248 грн
Пептиди колагену та біотин, Сollagen Peptides + Biotine 714 грн

 

 

 

Часті питання про Колаген

✓ Що таке колаген?

Колаген - це структурний білок, з якого складається вся сполучна тканина нашого організму, а його структура представлена амінокислотами - гліцином, гідроксипролін і аргініном.

✓ Який буває колаген?

Основними і важливими для підтримки здоров'я і краси є 1, 2 і 3 тип.

✓ Чим відрізняються 1, 2 і 3 тип Коллагена?

1 і 3 тип відповідають за омолодження організму, тонус і загальний стан, тоді як 2 тип - забезпечує відновлення суглобів, дисків, хрящів.

✓ Походження Коллагена

Тваринний - Проводять шляхом переробки шкіри і суглобів великої рогатої худоби. Морський - Добувається шляхом зіскрібка верхніх клітин шкіри морських риб.

✓ Капсули, порошок або рідкий, який вибрати колаген?

Серед різноманітних варіантів кожен вибирає прийнятний для особистого користування. Основні відмінності форм полягає в зручності користування, часом засвоюваності, а також вартості.

✓ Яка денна норма Коллагена?

Профілактична норма - 5 грам в день. Терапевтична норма - 10 грам в день
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.