Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Кальцій + Вітамін D

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Роль кальцію для дитячого організму
Одним з найважливіших мікроелементів, необхідних зростаючому дитячому організму, є кальцій. Крім мінералізації утворюється кісткової тканини, цей мікроелемент задіяний у величезній кількості внутрішньоклітинних і позаклітинних процесів. Від кількості надходження в організм залежить сократительная серцева функція, нормальна діяльність скелетних м'язів, регулювання активності ферментів, нервова провідність, а так само дію багатьох гормонів. Складно переоцінити важливість кальцію для формування і подальшого росту зубів.

Рекомендується кальцій для дітей купити в разі виявлення дефіциту і в цілях профілактики розвитку захворювань, викликаних недостатнім надходженням кальцію в організм.

Цей найважливіший компонент особливо важливий для інтенсивно розвивається організму:

· Сприяє гарній згортання крові;

· Знижує рівень холестерину;

· Грає роль в запобіганні захворювань судин і серця;

· Покращує роботу печінки;

· Забезпечує повноцінний розвиток кісткових тканин;

· Знижує ризик розвитку онкологічних захворювань.

При нестачі кальцію або неправильному його прийомі у дітей різного віку можуть розвинутися такі складні захворювання, як рахіт або остеопороз. Недостатнє вживання дитиною найважливішого для організму мікроелемента призводить до порушення величезного числа фізіологічних функцій, що веде до зниження фізичної і розумової працездатності, затримці розвитку організму.

Чому кальцій рекомендують приймати в комплексі
Кальцій для дітей рекомендується приймати одночасно з вітамінним комплексом, так як величезний вплив на його засвоюваність організмом має поєднання з іншими компонентами. Наприклад, вживання зазначеної речовини з великими кількостями вітаміну А сприяє розвитку остеопорозу. Не менш важливо отримувати мікроелемент з відповідною кількістю магнію, тому як недолік останнього знижує біодоступність кальцію для організму.

Надходження елемента в організм одночасно з жирними кислотами знижує його засвоюваність, а вітамін D сприяє його засвоєнню. Тому рекомендується (навіть якщо ви вирішили поповнювати організм дитини необхідним мінералом, отриманим з яєчної шкаралупи) при прийомі моно препаратів кальцію вітамін Д для дітей купити обов'язково. Інакше бажаний результат не буде досягнутий. Ефективним вважається препарат «Дитячий кальцій Д3», так як в цьому продукті передбачено ідеальне поєднання компонентів.

Вітаміни з кальцієм для дітей найбільш ефективні, так як забезпечують повноцінне надходження мікроелемента в потрібній кількості і в ідеальному поєднанні для засвоєння. На сторінках інтернет-магазину споживачі знайдуть найширший асортимент ідеально збалансованих і точно розрахованих вітамінно-мінеральних комплексів. На вітрині представлені кращі зразки світових виробників вітамінно-мінеральної продукції. Вона представлена ​​у вигляді зручних для вживання дітьми різного віку жувальних таблеток і цукерок, а так само в рідкому вигляді з натуральними фруктово-ягідними ароматами.

На кальцій для дітей ціна варіюється в залежності від вітамінного-мінерального комплексу, кількості речовин в одній дозі, наповнюваності упаковки і виробника. На сторінках каталогу магазину пропонуються вітамінно-мінеральні препарати широкого спектра для дітей різного віку.

У нашому магазині ви придбаєте продукцію найвищої якості за найбільш вигідною ціною.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.