Ласкаво просимо на наш сайт, де відкриваються широкі можливості для оздоровлення організму в усіх його аспектах. Інтернет-магазин SAYYES прагне піклуватися про кожного клієнта, ви отримаєте високоякісний сервіс, що включає в себе:

  • найбільш широкий вибір сертифікованих БАДів і корисних товарів для здоров'я;

  • надання професійних консультацій щодо вибору препаратів і дозування;

  • наявність якісного блогу з корисними оглядами, аналізами БАДів і радами;

  • акції та спеціальні пропозиції;

  • оперативний зворотний зв'язок.

 

Кожен наш клієнт - це в першу чергу людина, у яке є свої проблеми, запити та потреби. Ми намагаємося прислухатися до суті питання, ставлячи в пріоритет аспект здоров'я, таким чином, задовольняючи повною мірою його потреби. Натуральні БАДи і вітамінні комплекси дозволять швидко, ефективно і максимально безпечно оздоровити організм і зміцнить імунітет.

Розробляючи рекламні компанії, SAYYES орієнтується саме на принципи клієнтоорієнтованості і підтримки здоров'я, і це дозволяє удосконалювати редакційну політику онлайн-маркету.

Особливості рекламного просування SAYYES

Інтернет-магазин БАДів SAYYES має комплексне фінансування, при цьому певна частка надходить від реклами і спонсорується контенту. Завдяки інвестиціям рекламодавців нам вдається закривати чимало статей витрат, при цьому гроші спрямовуються на підтримку і розвиток інформаційної частини, зокрема створення якісного і корисного контенту, а також забезпечення кращого сервісу всім користувачам.

При цьому ми чітко поділяємо розділ фінансування і редакційної політики. Дотримуючись певну автономність, наш контент і надаються послуги не залежать від спонсорів.

Наша компанія розробила чіткі правила для співпраці з реклами і спонсорства і строго їх дотримується. Таким чином, даний аспект діяльності не впливає і не взаємопов'язаний з редакційною чесністю і надійністю.

Рекламний контент, розміщений на сайті SAYYES, поєднує в собі користь і обгрунтованість. Реклама формується таким чином, щоб ніхто із замовників не зміг нав'язувати свою точку зору. Ми не розміщуємо банери, зміст яких може завдати потенційний або явну шкоду нашій репутації або дезінформувати споживачів. Окремо ведеться робота зі спонсорованим контентом і тим, який не відноситься до такого, тому обидва розділу повністю незалежні.

Також іноді ми створюємо спільний контент для більш ефективної співпраці з брендами продукції і спонсорами. При цьому завжди дотримуємося принципу корисності та безпеки БАДів для здоров'я.

Рекламна політика інтернет-магазину SAYYES заснована на таких правилах:

Завжди перевіряємо рекламні оголошення

Ми самостійно відбираємо типи реклами, які плануються для розміщення на нашому сайті. На власний розсуд ми можемо відхиляти, скасовувати або видаляти контент, якщо виникнуть обґрунтовані причини для таких дій. Наприклад, це актуально при подачі скарги на оголошення, появі потенційних ризиків шкоди розміщеної інформації, або якщо зміст банера не несе жодної користі.

У таких випадках ми в терміновому порядку повідомляємо рекламодавця про те, що його оголошення буде відхилено, скасовано або видалено, а також пояснюємо причину подібної дії. Крім того, ми завжди самостійно приймаємо рішення щодо відповідного розміщення реклами на нашому онлайн-ресурсі.

Відмовляємося підтримувати рекламовані послуги або продукти

Послуги або товари, які рекламуються на нашому сайті, не підтримуються. Незважаючи на те, що певна продукція з'являється для загального доступу у вигляді реклами, це не означає, що ми підтримуємо її і готові просувати або поширювати.

Бувають ситуації, коли компанія SAYYES дає оцінку окремих товарів і послуг, формуючи відповідні рейтинги корисності і якості. Такі рейтинги генеруються в рамках редакційної кампанії і не мають на увазі фінансові або маркетингові відносини зі спонсорами або партнерами.

Завжди фільтруємо рекламний контент

Інформація, яка буде публікуватися на нашому сайті у вигляді реклами, завжди проходить ретельний відбір.

Ми не приймаємо на розміщення реклами, яка:

  • суперечить здоровому глузду;

  • неточну;

  • несучу потенційну загрозу споживачам.

Для публікації фармацевтичної реклами необхідно надати відповідний дозвіл про те, що даний медикамент або товар входить в групу призначення, певну Міністерством охорони здоров'я України та Державним реєстром лікарських засобів України. Зверніть увагу, що така продукція повинна бути представлена в продажу і відрізнятися доступністю для широкого кола споживачів.

Інтернет-магазин SAYYES не підтримує публікацію рекламного контента, що стосується шкідливих, небезпечних, незаконних і небажаних для використання товарів і послуг. В оголошенні не можна подавати інформацію, яка ідентифікується як шахрайська, що вводить в оману, образлива. Також не розміщується контент з матеріалами, в яких висміюється що-небудь, простежуються явні загрози, порушуються права громадян огляду на їх вік, кольору шкіри, статі, сексуальної орієнтації, релігії, походження і т.д.

У рекламі, яку ви бажаєте замовити для розміщення на сайті SAYYES, не повинні міститися дані або згадки про алкоголь, тютюн, порнографії, імітації новин або оголошення надзвичайної ситуації. Якщо зміст реклами має двозначне значення або тлумачиться неоднозначно, публікація буде відхилена.

Ми завжди розмежовуємо рекламу і редакційний контент

Аналізуючи кожну заявку на рекламну публікацію, ми завжди розмежовуємо оголошення і редакційні матеріали. Весь рекламний контент SAYYES має позначення «Промо» і «Акція». Якщо користувач перейде за вказівником, він відразу потрапить на сторінку спонсора або рекламодавця, яка розміщується на нашому сайті.

Якщо мова йде про редакційний контент, який спонсорується, він підзвітний відповідного відділу контролю і завжди проходить ретельний аналіз медичними експертами і нашими фахівцями.

Використовуємо посилання на продукцію з редакційного розділу

Створення редакційного контенту на увазі, що автори статей можуть впроваджувати посилання на конкретні товари, які є у продажу в нашому каталозі, при цьому можуть викликати актуальний інтерес у читачів.

Всі БАДи, товари, і послуги, які згадуються і описуються в інформаційному блозі SAYYES підбираються в незалежному порядку.

ВАЖЛИВО!

Всі дані про товари, Бадах, послуги та іншої продукції, яка є в каталозі на сайті SAYYES, представлені з метою ознайомлення і не є офіційною рекомендацією до застосувань або рецептом для самолікування. Тільки на консультації у фахівця ви можете отримати точний рецепт і план курсу терапії, а також призначення застосування того чи іншого препарату в відповідних дозах.

Компанія SAYYES не несе відповідальність за потенційні несприятливі наслідки, які можуть виникнути у покупців після ознайомлення з інформацією, яка опублікована на нашому сайті.