Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Кандидоз, молочниця

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Здоровий кишечник - здоровий організм
Правильна робота кишечника потрібна для нормального функціонування всього організму. Кишечник є складовою не тільки травної системи, а й імунної. Саме тому його здоров'я - це здоров'я організму в цілому, здатність боротися з вірусами і протистояти хворобам. Кишечник виконує функцію своєрідного бар'єру, який не дає мікробам закріпитися в організмі.

Мікрофлора кишечника складається з безлічі бактерій, що забезпечують його стабільну роботу. Природними мешканцями кишкової флори є лактобактерії, біфідобактерії та навіть кишкова паличка. Шкідливі бактерії можуть роками жити в організмі і не викликати ніяких хвороб, але як тільки імунітет слабшає, людина може серйозно захворіти. Виходячи з цього, грамотна профілактика кандидозу вітамінними комплексами дуже ефективна.

Самі дріжджі, що викликають кандидоз, є нормальною частиною кишкової флори, але важливо підтримувати їх здоровий баланс, щоб уникнути інфекцій. Саме для цієї мети варто приймати комплекси для профілактики кандидозу. В іншому випадку, може статися інфекційне зараження травного тракту, яке досить складно діагностувати. Тому лікарі сходяться на думці, що кожна людина повинна робити все можливе для зміцнення свого імунітету, і запобігання вірусних захворювань. Адже набагато простіше і ефективніше не допустити слабшання організму, ніж потім займатися його лікуванням і усуненням негативних наслідків хвороби.

Ми не завжди знаємо склад продуктів, які вживаємо щодня, тому не можемо повністю виключити всі можливі провокатори кишкових захворювань. Зате в наших руках - зробити свій організм сильним і витривалим і підвищити імунітет. Особливо в холодну пору року, коли в організмі нестача вітамінів, а температура може різко змінюватися, і в громадських місцях повно людей з застудою, як ніколи актуальна профілактика кандидозу вітамінами.

У чому полягає профілактика кандидозу
Звичайні протигрибкові препарати мають тимчасовий дією, і тільки притупляють інфекцію на короткий термін. На відміну від них, таблетки для профілактики кандидозу діють на головну причину його виникнення - слабкий кишковий імунітет. За рахунок поліпшення роботи органів травлення і підтримки здорового балансу мікрофлори кишечника, відбувається профілактика і лікування кандидозу. Адже важливо впливати не на симптоми, а на причину захворювання, тільки в цьому випадку можливе ефективне лікування.

Комплекс препаратів для профілактики кандидозу, представлений в нашому магазині, пригнічує ріст шкідливих мікроорганізмів і грибків, зміцнює імунітет і нормалізує травлення. Також він бореться з неприємними захворюваннями сечостатевої системи у чоловіків і жінок і усуває дисбактеріоз. А найголовніше, що даний комплекс не має побічних ефектів, і зовсім безпечний.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.