Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Інші водорості

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Водорості БАД


Сотні років жителі прибережних зон морів і океанів використовують в якості невід'ємної частини свого раціону найдавніші морські рослини - корисні, багаті вітамінними комплексами і амінокислотами, морські водорості. Харчові добавки на їх основі вже десятки років користуються особливою популярністю як серед вегетаріанців і цінителів здорового харчування, так і серед початківців свій шлях здоров'я і довголіття.

Цілителі Стародавнього Китаю використовували морські водорості при лікуванні наривів і новоутворень, а індуси їх застосовували при патологіях щитовидної залози. Сучасні вчені скрупульозно систематизували безцінні знання стародавніх ескулапів про поживних, лікувальних і профілактичних властивості морських водоростей. Завдяки сучасним технологіям з'явилася можливість створення ефективних біологічно активних добавок на основі спіруліни, хлорели та інших водоростей, БАДи з яких, в основному, не мають протипоказань до вживання.

Спіруліна


Харчова добавка Спіруліна відноситься до найвідоміших і популярних біодобавок. Відрізняючись високим вмістом корисного білка, спіруліна містить:

  • вісімнадцять амінокислот;
  • вітаміни груп А, В, біотин;
  • мікроелементи Zn, Ca, Cu і ін .;
  • імуностимулятор і антиоксидант - пігмент фикоцианин;
  • значна кількість заліза.

Її лікувальні властивості характеризуються позитивною дією на нервову систему, імунітет, рівень цукру крові, зниження холестерину. З давніх-давен ця водорість була невід'ємною частиною кухні аристократів. В наші дні харчові добавки з вмістом спіруліни затребувані усіма, хто піклується про стан свого здоров'я.

Ламінарія


Лікувально-профілактичні властивості водорості ламінарії обумовлені не тільки вітамінами, мікроелементами і амінокислотами, а й багатим вмістом альгінової кислоти. Більшість корисних властивостей ламінарії, таких як профілактика ожиріння, нормалізація діяльності серця, судин і шлунково-кишкового тракту, обумовлені наявністю даного полісахариду.

Крім того, натуральний йод, що міститься в ламінарії, сприяє лікуванню і профілактиці виникнення ендемічного зобу, характерного для регіонів зі значним дефіцитом йоду в повсякденному раціоні.

Харчові добавки на її основі попереджають розвиток гіпотиреозу, їх регулярний прийом знижує ризик хвороб серця, судин, гіпертонії і атеросклерозу.

Хлорела


Не менш популярні харчові добавки хлорели - мікроскопічної водорості, лікувальні властивості якої в минулому столітті досліджували учасники космічних польотів. Хлорела - неперевершений джерело білка, вітамінів і хлорофілу. Інформація, що міститься в складі водоростей унікальна комбінація вітамінів, пептидів і амінокислот стимулює процеси регенерації і перешкоджає розвитку мутацій. Застосовується БАД Хлорелла для профілактики і лікування:

  • новоутворень;
  • патологій шлунково-кишкового тракту;
  • патології серця і судин.

Хлорела - справжня скарбниця вітамінів і мінералів, а швидке збільшення популяції робить її економічно вигідною сировиною для виготовлення корисних біодобавок.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.