Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Глутатіон

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Глутатіон – сильний і натуральний антиоксидант

Антиоксиданти – це речовини, що дозволяють захистити тіло людини від негативних зовнішніх чинників, зміцнити імунітет і уповільнити процес старіння. Кількість їх різновидів складає більше 3-х тисяч. Проте найефективнішим з них вважається глутатіон або, як його ще називають, L глутатіон. Купити його можна на сайті SAYYES, де представлені біологічно активні добавки з доступною вартістю і доставкою в усі міста України.

Корисні властивості L- глутатіону

Л-глутатіон є з'єднанням, яке генерується в тілі людини з цистеїнових, глютамінових і гліцинових кислот. Проте найбільш значимим його компонентом є сірка, яка забезпечує ефективне і безпечне виведення з організму токсинів, оксидантів і інших небезпечних речовин. Завдяки цій же особливості включення в раціон глутатіону дозволяє посилити вплив інших антиоксидантів і поліпшити засвоєння поживних елементів.

Окрім цього, L глутатіон має низку інших корисних властивостей, до яких належать:

  • нормалізація обмінних процесів;
  • поліпшення якості шкіри внаслідок відновлення гідроліпідного балансу;
  • зміцнення імунітету;
  • зниження рівня запальних процесів;
  • нормалізація роботи нервової системи;
  • поліпшення роботи ШКТ.

Як відмічають лікарі, синтез цієї корисної речовини після 20-ти років з кожним роком знижується на 1 відсоток. Також активне виробництво антиоксиданту може знижуватися в результаті високого рівня стресу і поганої екології. При цьому збалансованого раціону недостатньо для заповнення таких втрат. У зв'язку з цим лікарі настійно рекомендують використовувати Л-глутатіон у вигляді біологічно активної добавки для збереження молодості й здоров'я.

Форми випуску глутатіону

За станом сьогодні, речовина для відновлення молодості робиться в декількох формах, кожна з яких має певні особливості:

  • пігулки – відрізняються зручністю і низькою вартістю, але мають невисоку ефективність;
  • капсули – зручна форма, що відрізняється невисокою ціною і досить високим показником засвоєння;
  • емульсія – рідина з приємним смаком і найвищим показником засвоєння, але що має високу ціну;
  • порошок – форма, що вимагає приготування, через що використовується переважно спортсменами в якості спортивного харчування.

Також нерідко зустрічаються рідкі форми амінокислоти, які використовуються в косметології для підвищення еластичності шкіри й усунення зморшок.

Купити в Києві глутатіон недорого

Антиоксиданти, у тому числі й глутатіон, з доступною вартістю ви зустрінете в каталозі SAYYES. У цьому інтернет-магазині представлені БАДи відомих світових брендів, які поставляються безпосередньо від фармацевтичних компаній. Це гарантує бездоганну якість, високу ефективність і низьку ціну від виробника. Важливо зазначити, що замовити препарати для збереження молодості можна в Києві й з доставкою по усій території України.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.