Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Наттокіназа

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Наттокіназа – корисний фермент для здорового кровотоку і правильної роботи серцево-судинної системи

Серед натуральних препаратів є безліч таких, які дуже прості та при цьому мають велику цінність, а також несуть користь людському організму. У їх числі є  і наттокіназа, яку можна купити на сайті SAYYES за доступною ціною з можливістю доставки по Києву та Україні.

Наттокіназа є ферментом, який міститься у зброджених японських соєвих бобах. На його основі робиться аналогічна харчова добавка, що діє за принципом аспірину. Готовий продукт характеризується унікальними властивостями знезараження, а також активізує дію плазмогену, благотворно впливає на роботу судин і запобігає розвитку судинних і сердечних захворювань.

Наттокіназа та її корисні властивості

Відомо, що мешканці Японії відрізняються довголіттям і міцним здоров'ям, а однією з причин цього є споживання великої кількості їжі на основі сої. Такий продукт національної кухні як Натто вже понад 1000 років служить запорукою здоров'я і довгих років життя японців.

Для виробництва використовуються варені соєві боби, які зброджуються корисними бактеріями, зокрема штамом Сінної Палички. Остання активно розмножується і сприяє синтезу ферменту наттокінази, яка й обумовлює ключові властивості продукту Натто. На сьогодні біологічно активні добавки отримують шляхом застосування спеціальних бактерій Bacillus subtilis Var.Natto, які виділяють з екологічно чистої сої.

Серед корисних властивостей наттокінази для людського організму слід позначити такі:

 • протидія кишковим інфекціям і відновлення мікрофлори;
 • антипаразитарний ефект;
 • зниження холестерину, тим самим профілактика атеросклерозу і сердечної ішемічної хвороби;
 • сприяння кращої здатності згущуватися крові внаслідок розрідження плазми;
 • захист від тромбозів;
 • забезпечення фортеці кісткової тканини й запобігання розвитку остеопорозу;
 • сприятливий вплив на шкірні покриви та здоров'я нервової системи.

Кому рекомендується приймати наттокіназу

Застосовувати наттокіназу як харчову добавку необхідно і доцільно в таких випадках:

 • курс терапії при онкологічних захворюваннях;
 • порушення діяльності ШКТ;
 • для відновлення обмінних реакцій;
 • профілактика анемії й набряклості;
 • для розрідження крові;
 • уповільнене загоєння ран і порізів;
 • порушення в роботі нервової системи, погана пам'ять і понижені когнітивні здібності.

Наттокіназа дуже схожа за принципом дії з аспірином, при цьому вважається найбільш безпечним і ефективним засобом без прояву яких-небудь побічних дій. Вона є потужним фібринолітичним ферментом з високою мірою всмоктуваності в кров, тим самим забезпечуючи хорошу плинність і швидку дію на організм.

Де купити наттокіназу недорого в Україні

Замовити якісні БАДи з вигідною вартістю можна в інтернет-магазині SAYYES. У каталозі представлено добавки та препарати від всесвітньо відомих брендів, при цьому кожен товар має сертифікат якості та відповідає усім заявленим нормам безпеки. На сайті можна оформити швидку купівлю з доставкою по Києву та у будь-яке місто України.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.