Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Комплекси вітамінів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Вітаміни для підлітків – добавки для нормального росту і розвитку

Під час підліткового періоду організм дитини стикається з різними фізичними й емоційними навантаженнями. Окрім цього, у віці від 10-ти до 19-ти років відбувається перебудова організму. Вона супроводжується стрімким ростом скелета, м'язів і органів, а також зміною фізіології. У зв'язку з цим тіло підлітків потребує у великій кількості вітамінів і мінералів, здатних забезпечити правильний зріст і розвиток.

Необхідні вітаміни й мінерали для підлітків

Щоб не зашкодити організму дитину, усі корисні речовини повинні поступати у вигляді натуральних харчових продуктів. Проте реалізувати подібну можливість вдається далеко не в усіх випадках. Виходом з ситуації, що склалася, для дітей різного віку можуть стати харчові добавки, що містять безліч поживних елементів. Замовити їх за вигідною ціною можна в каталозі SAYYES, де представлені продукти для підлітків у вікових категоріях від 10-ти до 14-ти років і від 15-ти до 19-ти років.

Згідно із заявою Всесвітньої Організації Охорони здоров'я, раціон дітей в підлітковому віці в обов'язковому порядку повинен включати наступні поживні речовини:

 • водорозчинні вітаміни C, P, N, B4, B8, B10 – потрібні для нормалізації обмінних процесів організму;
 • жиророзчинні вітаміни A, D, E, K – потрібні для стабілізації нервової системи, усунення запальних процесів, зниження рівня психологічного навантаження, засвоєння поживних речовин і зміцнення імунітету;
 • мінерали натрій, кальцій, калій, магній, цинк, залізо і мідь – необхідні для мінералізації кісток, зміцнення зубної емалі й виробництва гормонів і зниження ризику розвитку різних захворювань.

Важливо зазначити, що усі описані вище речовини у вигляді харчових добавок повинні включатися в раціон виключно за рекомендацією лікаря. Їх підбір здійснюється індивідуально на підставі таких параметрів, як вік дитини, стать, зріст, вага, а також рівень психологічного й фізичного навантажень.

Переваги прийому вітамінів в підлітковий період

Головними причинами для рекомендації використання в повсякденному раціоні корисних біологічно активних добавок в пубертатний період і після його завершення є:

 • сприяння правильному формуванню кісткової тканини;
 • нормалізація протікання біохімічних процесів і вироблення гормонів;
 • поліпшення якості шкіри, нігтів і волосся;
 • зниження психологічного навантаження;
 • підвищення фізичної витривалості;
 • поліпшення пам'яті й роботи мозку.

Відповідні переваги від використання вітамінів і мінералів можна відчути, лише використовуючи правильно підібрані комплекси. Широкий їх вибір представлений на сайті SAYYES, де вказується опис складу кожного мультивітамінного і мінерального комплексу. Це дозволяє вибрати ідеальну добавку в Києві, яка забезпечить правильний розвиток дитини.

Різновиди мультивітамінних комплексів для підлітків і рекомендації при їх купівлі

За станом сьогодні, в мережі інтернет представлено багато БАДів для підлітків. Усі вони залежно від складу умовно розділені на декілька видів:

 • синтетичні – мають низьку ціну і можуть використовуватися як підтримка організму в підлітковому віці, але не дозволяють заповнити дефіцит поживних речовин;
 • напівсинтетичні – збалансовані комплекси для зміцнення імунітету і профілактики захворювань;
 • натуральні – використовуються для усунення дефіциту вітамінів і мінералів, вважаються ідеальним вибором для підлітка, але мають високу вартість.

Вибір таких добавок, представлених в інтернет-магазині SAYYES, повинен здійснюватися за рекомендацією лікаря, який враховує низку параметрів, включаючи харчування. Попри це, на сайті можна купити універсальні комплекси для дівчаток і хлопчиків, що мають загальнозміцнюючу дію, з можливістю доставки у будь-яке з міст України.

Де купити якісний вітамінний комплекс для підлітків в Києві

Замовити в Києві якісний і корисний вітамінний комплекс для підлітків можна в каталозі магазину SAYYES. Тут представлена сертифікована продукція від вітчизняних і європейських виробників, ефективність якої була підтверджена незалежними міжнародними лабораторіями. Купити її можна з доставкою у будь-який з населених пунктів України, використовуючи зручний для вас метод оплати. Для цього досить залишити заявку на сайті або звернутися до менеджерів магазину.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.