Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

SAMe

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

SAMе – ефективний препарат для поліпшення настрою

Серед безлічі харчових добавок і натуральних препаратів для зміцнення здоров'я чималої уваги заслуговує SAMe. Вона дозволяє підтримувати гарний настрій і поліпшити самопочуття, тим самим зміцнити нервову систему та активізувати діяльність головного мозку.

Що таке SAMе і його корисні властивості

SAMe, або S- аденозил- L- метіонін, належить до категорії коферментів. У нашому організмі його синтез відбувається при розпаді незамінної кислоти метіоніну. Отриманий мікроелемент активно бере участь у більшості протікаючих біохімічних процесах і реакціях.

Цикл SAM – це усі реакції, які протікають в організмі та сприяють формуванню корисного мікроелемента. На першому етапі працює залежна метил трансфераза, в якій задіюється субстрат коферменту, а далі виробляється в чистому вигляді.

S- аденозил- L- метіонін характеризується широким спектром корисних властивостей, а саме:

 • нормалізація гормонального синтезу, необхідного для формування гарного настрою;
 • боротьба з надмірною втомою, стомленням і перенапруженням;
 • діє в якості м'якого антидепресивного засобу;
 • прискорення відновних реакцій в організмі при інтенсивних фізичних навантаженнях;
 • підтримка здорової активності головного мозку і ЦНС, активізація усіх їх робочих функцій;
 • сприятлива дія на процеси пам'яті та уваги;
 • поліпшення концентрації й координації рухів;
 • підвищення мотиваційних чинників;
 • нормалізація балансу холестерину і, як наслідок, профілактика атеросклерозу та інсульту;
 • активізація вироблення холіну і контроль ліпідного обміну в печінці;
 • нормалізація обмінних реакцій, підвищення загального енергетичного потенціалу організму;
 • захист від стресу, викликаного впливом зовнішніх чинників.

Кому корисно приймати добавку SAMе

Кожній людині, яка відчуває погіршення стану свого здоров'я і перепади настрою, корисно використовувати SAMе в пігулках або капсулах. Добавка нормалізує синтез нейротрансмітерів і підтримує метаболічні реакції, сприятливо впливає на роботу головного мозку.

Особливо важливий препарат для спортсменів, оскільки сприяє зміцненню опорно-рухового апарату. Залежно від поставлених цілей і особливостей організму, можна підібрати відповідне дозування і спланувати курс прийому.

Важливо зазначити, що SAMе є універсальним дієтичним препаратом і підходить усім категоріям осіб, незалежно від віку та активного фізичного навантаження. Крім того, її можуть використати вегани та вегетаріанці, оскільки в складі тільки натуральні й природні компоненти.

У боротьбі з депресією, моральним стомленням і постійними фізичними перевантаженнями такий препарат діє дуже ефективно і при цьому м'яко, забезпечуючи заряд бадьорості та гарного настрою.

Де можна купити препарат SAMе в Києві

У мережі Інтернет представлена велика кількість харчових добавок і БАДів, проте не усі вони відповідають своїй якості або можуть бути прийнятними за вартістю для широкого кола споживачів. У інтернет-магазині SAYYES ви зможете купити найкращі препарати для поліпшення настрою в пігулках, капсулах, рідкій або сухій формі. На сайті представлено оригінальні товари за доступними цінами, а доставку можна замовити в Харків, Дніпро, Київ, Миколаїв, Житомир, Ужгород і будь-яке місто України.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.