Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Глюкозамін і Хондроітин

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Глюкозамін і хондроітин – добавки для зміцнення суглобів і хрящів

Сучасна екологія і швидкий темп життя часто стають причиною розвитку захворювань опорно-рухового апарату. Запобігти цьому можна, лише використовуючи біодобавки, такі як глюкозамін і хондроітин. Купити їх за вигідною ціною з доставкою в Києві та інших містах України можна на сайті SAYYES, в каталозі якого представлено широкий вибір вітамінів і мінералів для збереження і відновлення здоров'я.

Основні відомості про глюкозамін і хондроітин

Попри те, що глюкозамін і хондроітин – це дві корисні поживні речовини для збереження здоров'я опорно-рухового апарату, вони мають абсолютно різні властивості. Перший мікроелемент є аміносахаридом, який використовується тілом людини для виконання обмінних процесів і створення хрящової тканини. Другий – комплекс складних з'єднань, необхідних для збільшення міцності сполучних тканин, хрящів і зв'язок, а також синтезу синовіальної рідини.

Дві ці поживні речовини можуть синтезуватися в людському організмі самостійно. Вироблюваного об'єму цілком достатньо для задоволення потреб тіла. Проте при високих фізичних навантаженнях або розвитку захворювань опорно-рухового апарату потреба в цих речовинах збільшується. Тому періодичне включення в раціон глюкозаміну і хондроітину є обов'язковою умовою для збереження здоров'я хрящів і суглобів.

За роки досліджень вчені встановили корисні властивості цих з'єднань. При додатковому включенні в раціон відповідних біодобавок можна спостерігати наступні ефекти:

 • поліпшення процесу регенерації тканин;
 • зниження кількості запальних агентів, що викликають больові відчуття і набряклість;
 • зміцнення суглобів і хрящів;
 • зниження ризику дегенеративних захворювань;
 • підвищення показників м'язової витривалості;
 • зміцнення імунітету.

З цієї причини комплекси глюкозаміну і хондроітину часто використовуються не лише як ліки для лікування захворювань опорно-рухового апарату, але і як спортивне харчування. Купити його за вигідною ціною можна на сайті SAYYES. У цьому інтернет-магазині ви також зможете замовити інші біодобавки для здоров'я і продукти для спортсменів.

Коли слід використовувати глюкозамін і хондроітин

Лікарі призначають комплекс, до складу якого входять глюкозамін і хондроітин, в наступних випадках:

 • при лікуванні артриту, артрозу, остеоартрозу, остеохондрозу й інших дегенеративних захворювань;
 • для прискорення процесу відновлення після травм або операцій;
 • для збереження здоров'я суглобів пацієнтів, вимушених тривалий час перебувати в положенні лежачи;
 • при лікуванні зв'язкового апарату і мікротравм.

Проте ці речовини можуть застосовуватися не лише для лікування. Так, глюкозамін і хондроітин часто використовуються спортсменами для:

 • підвищення показників м'язової витривалості;
 • збільшення міцності суглобів і усунення в них больових відчуттів в результаті високих фізичних навантажень;
 • прискорення метаболізму;
 • укріплення імунітету.

Замовити біодобавки для цих цілей можна на сайті SAYYES. У каталозі цього інтернет-магазину представлена сертифікована продукція із США і Європи, що відрізняється високою ефективністю і безпекою для людського здоров'я.

Рекомендації з застосування глюкозаміну і хондроітину

Сьогодні комплекси «глюкозамін плюс хондроітин» робляться в декількох формах. Усі вони мають приблизно однакову ефективність. Тому найбільш важливим параметром при виборі цих продуктів є дозування. У пігулці або будь-якій іншій формі біодобавки повинна міститися добова норма речовини:

 • глюкозамін – від 1000 до 1500 мг;
 • хондроітин – від 800 до 1200 мг.

Проте варто враховувати, що потреба в цих речовинах може змінюватися залежно від стану здоров'я. Тому для досягнення максимальної ефективності застосування БАДів слід перед початком їх вживання звернутися до лікаря. Це також дозволить виключити вірогідність завдання шкоди організму.

На сайті SAYYES представлені добавки з різним рівнем концентрації корисних речовин. Завдяки цьому в інтернет-магазині ви зможете підібрати ідеальний продукт, а також купити його з доставкою в Київ і інші міста України.

Де купити глюкозамін і хондроітин в Україні

Біодобавки «глюкозамін плюс хондроітин» з доступною вартістю в Києві можна замовити в каталозі SAYYES. Це пов'язано з тим, що цей інтернет-магазин є офіційним дистриб'ютором фармацевтичних компаній з Європи та США.

Доставка продукції будь-якої форми випуску здійснюється по усій території України. До того SAYYES завжди піклується про клієнтів і пропонує використати їм будь-який зручний метод оплати.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.