Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Інші активні добавки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Інші біологічно активні добавки


Необхідна умова для повноцінного функціонування людського організму - це регулярне надходження з їжею збалансованого комплексу вітамінів, мінеральних речовин, жирів, вуглеводів і білків. Недолік кожного з цих компонентів не тільки негативно впливає на обмінні процеси організму, але і значно знижує якість життя, провокуючи виникнення різних патологічних станів. Як неможливо побудувати будинок без якісних будматеріалів, так і неможливо постійне оновлення клітин організму без повноцінного харчування людини. Сучасний ритм людського життя не дозволяє грамотно збалансувати режим прийому і гарантувати якість їжі. І в даній ситуації ефективні біологічно активні добавки (БАД) - продукти натурального походження, що містять весь комплекс поживних речовин, необхідних людині і які надають оздоровчий вплив на організм.

Особливості і користь біологічно-активних добавок


Головною особливістю БАД є їх походження - в основі виробництва біологічно активних добавок найчастіше лежить сировинна база, ідентична тій, що використовується при виготовленні лікарських засобів. Однак біодобавки не є повноцінним ліками, а тому не проходять доклінічну і клінічну перевірку. При цьому, маючи функціонал лікарського засобу, БАДи здатні, як і препарати фармакологічної промисловості, надавати лікувальну і профілактичну дію на організм. Тому ключовою умовою ефективності впливу виступає якість біологічно активних добавок, придбаних споживачем.

Сімейство БАДів згідно процентної складової активних компонентів підрозділяється на:

  • парафармацевтики;
  • пробіотики;
  • нутрицевтики.

Спектр впливу біодобавок на людський організм надзвичайно широкий. При грамотному застосуванні БАДи можуть:

  • надавати протизапальну дію;
  • позбавляти організм від шлаків і виступати в якості антиоксиданту;
  • нормалізувати діяльність різних систем організму - ендокринної, нервової, серцево-судинної, травної, видільної та сечостатевої;
  • сприяти нормалізації ваги;
  • виступати джерелом всіх необхідних людському організму вітамінів і мінеральних речовин.

Як і лікарські речовини, БАДи рекомендується застосовувати після ретельного обстеження пацієнта і, при наявності хронічних патологій, консультації профільного спеціаліста в спеціалізованому медичному закладі. Слід пам'ятати, що користь біологічно активні добавки принесуть тільки в результаті грамотного їх застосування.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.