Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Антиоксиданти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Антиоксиданти – ефективний спосіб подовження молодості та захисту організму від негативних зовнішніх чинників

У організмі людини щодня виконується безліч хімічних реакцій, в кожній з яких задіюються молекули кисню. Це забезпечує тіло необхідною для існування і виконання різних процесів енергією, але водночас сприяє утворенню оксидантів або, як їх ще називають, вільних радикалів. Висока концентрація цих речовин призводить до руйнування клітин і розвитку небезпечних захворювань, у тому числі й онкологічних. Запобігти таким наслідкам можуть спеціальні речовини – антиоксиданти. Купити їх у вигляді добавок ви можете на сайті SAYYES, що здійснює доставку замовлень в Київ і інші міста України.

Що є антиоксидантами

Антиоксиданти – це молекули, які знижують кількість активного кисню в тілі людини. Головне їх завдання полягає у боротьбі з вільними радикалами, що проєктують раніше старіння, розвиток хронічних хвороб і порушення роботи життєво важливих систем. Важливо зазначити, що ці речовини блокують оксиданти до моменту їх негативного впливу на клітини.

Ученим сьогодні відомі близько 3000 антиоксидантів. Усі вони умовно розділяються на три групи:

 • ті, що виробляються – робляться в порівняно невеликих об'ємах, недостатніх для задоволення потреб організму;
 • харчові – ферменти, що поступають одночасно з їжею, які містяться переважно в овочах, фруктах, а також лікувальних травах і деяких видах спецій;
 • синтетичні – біологічно активні добавки й вітаміни, а також мінеральні препарати.

Останні дозволяють повною мірою забезпечити організм корисними речовинами, уповільнити процес природного старіння і поліпшити роботу багатьох систем організму. Замовити їх можна в інтернет-магазині SAYYES, де представлена сертифікована продукція з кращим співвідношенням ціни і якості.

Корисні властивості антиоксидантів

Тривале дослідження цих речовин продемонструвало, що додавання їх в раціон забезпечує наступну дію:

 • зміцнення серцево-судинної системи;
 • нормалізація роботи органів зору;
 • зниження рівня холестерину в крові;
 • подовження молодості;
 • підвищення якості шкіри;
 • зміцнення імунної системи;
 • підвищення рівня стійкості до стресів і зниження ризику розвитку депресії;
 • прискорення процесу регенерації тканин після травм і операцій;
 • зниження ризику розвитку онкологічних захворювань.

Усі ці ефекти можливі за умови використання збалансованої дієти та харчових добавок. Проте, через те, що не кожна людина може дотримуватися правильного харчування з тих або інших причин, застосування БАДів сьогодні є найпопулярнішим способом насичення організму антиоксидантами.

Антиоксиданти у формі добавок

Кількість відомих науці антиоксидантних речовин налічує понад 3-х тисяч. Проте число доступних для людини продуктів у вигляді біологічно активних добавок включає лише найбільш ефективні з них. До їх числа відносяться:

 • Омега-3 та Омега-6;
 • ресвератрол;
 • коензим Q10;
 • вітаміни A, E, C, а також вітаміни групи B (B2, B5 і B6).

Усі вони можуть виступати як самостійні препарати, так і використовуватися у складі комплексів. Натуральні і якісні добавки ви можете замовити на сайті SAYYES, де представлено товари великих європейських і американських фармацевтичних компаній за доступною ціною.

Рекомендації з використання антиоксидантів

Об'єм вільних радикалів в тілі людини може збільшуватися не лише в результаті природної роботи систем організму, але також із-за негативних зовнішніх чинників і шкідливих звичок. Тому включення антиоксидантів в раціон лікарі часто рекомендують навіть людям, що дотримуються збалансованої дієти. Проте найбільшу користь відповідні добавки принесуть наступним категоріям:

 • курцям;
 • людям, чия робота пов'язана з високим рівнем стресу;
 • мешканцям міст з поганою екологією;
 • пацієнтам, що приймають медичні препарати.

Попри те, що антиоксиданти вважаються абсолютно безпечними, їх прийом слід в обов'язковому порядку погоджувати з лікарем.

Де купити БАДи антиоксиданти в Києві та Україні

Біологічно активні добавки з доступною вартістю від виробників ви знайдете в інтернет-магазині SAYYES, що здійснює доставку продукції в Київ, Харків, Миколаїв, Херсон і інші міста України. Це обумовлено тим, що продавець безпосередньо співпрацює з великими фармацевтичними компаніями.

На сайті ви також можете знайти багато інших комплексів для зміцнення здоров'я, збереження молодості й досягнення вищих спортивних результатів. Усі вони відрізняються безпекою та ефективністю, що підтверджується сертифікатами міжнародних незалежних лабораторій. Тому, якщо купити добавки в каталозі SAYYES, ви гарантовано отримуєте бездоганну якість за низькою ціною.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.