SAYYES - це українська онлайн-платформа, яка забезпечує сервіс підбору, замовлення, упаковки і доставки будь-яких дієтичних добавок, вітамінів і мінералів.

Наша місія - розповісти і показати людині всі можливі способи збереження його здоров'я і краси, залишаючи при цьому неповторні емоції від співпраці з нами.

 


Наша найбільша цінність - це команда яка здатна створити незабутній сервіс. У нас фармацевт працює поруч з фотографом, кур'єр поруч з лікарем, логіст поруч з науковим співробітником. І весь цей дружний колектив дбає про одне - як перевершити Ваші очікування!

 


Сьогодні у нас Ви знайдете:

  • вітаміни і мінерали
  • дієтичні добавки
  • трав'яні комплекси
  • оригінальна косметика;
  • спортивне і корисне харчування;
  • товари для дітей.

 

Ми ведемо блог о вітамінах, мінералах і інших активних речовин, кожна стаття заснована виключно на наукових даних і дослідженнях, наші автори спираються на принципи доказової медицини. А наш онлайн-чат це жива комунікація з фармацевтом в будь-який зручний час.

 

Вже 7 років ми піклуємося про наших клієнтів і даруємо їм гарний настрій і самопочуття. За цей час наша онлайн-платформа зазнала чимало змін, ми помилялися, вчилися, розвивалися і ставали кращими. Але одна річ залишалася незмінною, ми завжди говоримо "ТАК" енергії, життя і нових можливостей.

 

P.S. наша команда пішла далі. Ми створили для Вас ще один сервіс - мобільний додаток, за допомогою якого ви дізнаєтеся, чи дійсно Вам не вистачає вітамінів у вашому раціоні, чи збалансовано Ваше харчування і якими вітамінами можна його доповнити. Його краще один раз побачити - PREPRO.

 

Будьте нам здорові і завжди з хорошим настроєм!

 


Засновники онлайн-магазину SAYYES: Євгенія і Артем Русєви.