Зміст:

 

Медіа платформа SAYYES прагне побудувати довірчі стосунки зі своєю аудиторією. Тому в цьому розділі, який ми назвали "Редакційна політика" ми розповімо як з'являється той самий зрозумілий, актуальний і заснований на принципах доказової медицини контент.

 

Часом щоб знайти необхідний матеріал, який був би заснований на достовірних наукових дослідженнях і визнаний міжнародними співтовариствами, необхідно витратити чималу кількість часу. На додаток до цього все дослідження публікуються англійською мовою, що створює певний бар'єр для ознайомлення з ними. Редакція платформи SAYYES взяла на себе задачу зробити таку інформацію доступною і зрозумілою для будь-якого читача.

 

ЯкорьАспекти впливу редакційної політики

Справжня редакційна політика медіа-платформи SAYYES відноситься до наступних розділів і комунікацій сайту sayyes.com.ua (далі - Портал)

 • головна сторінка Порталу

 • сторінка опису розділів та категорій

 • сторінка опису товарів (огляди, описи, порівняння аналогів, довідкова інформація)

 • розділи опису системи лояльності, акційною активності і пропозицій

 • обозревательних, інформаційні, новинні, партнерські статті журналу

 • розділ довідкової інформації

 • листи розсилки, уведомленія онлайн-чатів

 

Принципи за якими формується редакційна політика

ЯкорьДостовірність даних

Щоб домогтися присутності на Платформі виключно достовірних матеріалів, редакційна команда Платформи, при сприяння партнерської редакційної команди складається з профільних лікарів з необхідною спеціалізацією і практикуючих фармацевтів-провізорів в повній мірі стежить за коректністю матеріалу представленого на сторінках товару і статтях в журналі.

 

Корисність контенту

Матеріали на платформі складаються, редагуються і розміщуються виключно і тільки для того щоб читач отримав певну користь і міг легше орієнтуватися в запропонованій тематиці. Корисність матеріалу полягає в його легкості сприйняття, що само по собі несе користь. Так як читач розібрався в темі зробить більше правильних кроків, ніж невірних. 

 

Актуальність інформації

Редакційна команда Порталу стежить за тим щоб всі матеріали були актуальні і своєчасно актуалізовані якщо вони змінюються в першоджерелах. Інструкції, опису та зображення регулярно змінюються в міру того як офіційні представники публікують актуальні дані. Товари внесені в Державний реєстр лікарськіх ЗАСОБІВ України також актуалізуються своєчасно.

 

Гарантії якості

Інформаційний портал SAYYES несе відповідальності за достовірність, практичність, актуальність і обґрунтованість всіх матеріалів опублікованих і розміщених на Порталі.

 

Доказова база

Кожен матеріал опублікований на порталі має посилання на першоджерело. Завдяки таким посиланням, можна переконатися і ознайомитися з дослідженнями або науковими роботами на підставі яких складено матеріал. Перед публікацією матеріалу на Порталі він проходить перевірку редакційної команди як внутрішньої так і партнерської складається з лікарів-експертів та практикуючих фармацевтів-провізорів.

 

Компетентність джерел

Джерела які редакційна команда використовує для публікацій являють собою визнані в усьому світі міжнародні співтовариства і асоціації медичних і наукових експертів.

 

Грамотність викладу

Після перевірки достовірності і актуальності редакторська команда стежить за тим щоб кожен матеріал був перевірений на граматичні та пунктуаційні помилки. Додатково перевіряється точність подачі інформації.

 

Унікальність контенту

На унікальність матеріали перевіряються за допомогою сервісів advego.ru і text.ru і публікуються тільки в тому випадку коли унікальність викладу досягає 95%. Саме така унікальність допустима при розміщенні статей в інтернет-ресурсах. Додатково публікації перевіряються на відсутність "води" і заспамленності.

 

Зрозумілість

Так як матеріал наукових досліджень часом важко читати і аналізувати те однією з головних задач яку перед собою ставила редакційна команда, це писати "про складному, просто". Ми уникаємо наукових термінів і формулювань для того щоб кожен читач повною мірою освоїв матеріал.

 

Легітимність

Всі матеріали Порталу повинні відповідати Закону України «Про авторське право». При використанні матеріалів з інших джерел, такий матеріал доповнюється активним посиланням на першоджерело. Матеріали описують товарні позиції або входять до Державний реєстр лікарськіх ЗАСОБІВ України,обов'язково доповнюються знаком копірайту © з посиланням на джерело.

 

Як редакція створює контент

На початку шляху створення матеріалу лежить актуальний, корисний і достовірний інформаційний привід. Серед відібраних редакційною групою тим вибирається найбільш значуща в розумінні охорони здоров'я тема. Коли обрана тема для роботи, починається збір матеріалів, наукових видань і статей, систематичних оглядів і рекомендацій міжнародних асоціацій. Після цього матеріал ужимается і спрощується для легкого сприйняття і розуміння. Робиться висновок

 

Наша місія

Наша місія - зробити складне доступним і зрозумілим. Ми прекрасно розуміємо, що кожен другий відправляється за медичною і навколомедичних тематикою в інтернет. І наше завдання створити такий ресурс у вигляді довідника та дайджесту актуальною науково обґрунтованої інформації про здоров'я людини.

 

Медичні експерти

Матеріали підготовлені редакційної командою SAYYES, зібрані з достовірних і актуальних джерел передаються на перевірку і факт-чекінг спеціалізованим авторам, лікарям, консультантам, провізорів, які поділяють редакційну політику Порталу.

Так як наукова сфера не може покривати всі соціально значущі теми пов'язані зі здоров'ям і благополуччям людини, то такий матеріал створюється за принципом порівняння полярних думок, що дає повну картину для об'єктивної оцінки явища.

 

Авторська група

Авторська група Порталу формується з самого початку проекту. Кожен автор який готує матеріал на Порталі повинен розділяти цінності редакційної політики. Кожен автор має вищу спеціалізовану освіту і життєвих досвід здатні дати можливість знаходити і виділяти важливе від другорядного в такій специфіці як здоров'я і благополуччя.

 

Актуалізація матеріалів

Редакційна команда Платформи SAYYES відстежує всі зміни стосуються інформаційних приводів за якими створено матеріал. Всі зміни в сфері охорони здоров'я відстежують наші профільні фахівці, завданням яких є актуалізація написаного раніше матеріалу.

Критерії за якими відслідковуються матеріали

 • нові дослідження або систематичні огляди стосуються раніше написаного матеріалу

 • оновлені клінічні рекомендації

 • опис і порівняння нових аналогів, дженериків та патентів

 • звернення до редакції читачів відзначають неточність або поновлення даних

Будь-читач може звернутися до нас в редакцію з повідомленням про неточність або некоректно описаної інформації. У такому випадком ми актуалізуємо інформацію щодо поводження.

 

Зворотній зв'язок

Ми раді кожному читачеві і з великим задоволення читаємо кожне питання або відгук залишений під статтями на Порталі SAYYES. Ця невелика комунікація, дає нам можливість зрозуміти що дійсно важливо для нашого читача і які аспекти необхідно врахувати при наступному написанні матеріалів.

Коментарі залишаються під кожною статтею. Їх можна залишати як без реєстрації, так і за допомогою соціальних мереж, таких як Facebook або Google.

 

Редакційна політика карток товарів

Кожна сторінка товару містить інформацію надану виробником або його офіційним представником в Україні.

 

Картка товару

Детальний склад інформації за унікальною товарної позиції

 • зображення упаковки в кількох ракурсах

 • зображення банки в кількох ракурсах

 • логотип торгової марки

 • повна назва товару, включаючи обсяг

 • артикул товару

 • опис товару

 • складу основних і допоміжних компонентів

 • рекомендації прийому

 • відгуки про використанні і застосуванні

 

Характеристики

Для кожного товару на порталі SAYYES описаний ряд характеристик описує основні відмінності аналогів і модифікацій

 • форма випуску

 • кількість 

 • рекомендації прийому

 • смак або запах

 • сертифікати

 • країна виробник

 

Перевірка відповідності

Кожен блок інформації картки товару проходить перевірку редакційної командою. Для встановлення коректності опису беруться достовірні джерела

 

Редакційна політика інформаційних статей

Журнал про здоров'я на Порталі SAYYES це ресурс, який висвітлює широкий діапазон тем про здоров'я і благополуччя. Серед яких як науково-популярні тематики, так і соціально-розважальні.

 • вітаміни і мінерали

 • дієтичні добавки

 • трави і рослинні екстракти

 • турбота про здоров'я

 • краса і догляд

 • фізична активність

 • новини і дайджест

 

Структура інформаційної статті

Кожна стаття будується на наступних елементах

 1. Назва статті - несе в собі завдання зацікавити читача, одночасно заявляючи про тему оповідання

 2. Введення - короткий опис проблематики, якої присвячені матеріали

 3. Основний зміст - в даному розділі розкривається суть актуальної проблеми, надається достовірна і об'єктивна інформація, підкріплюється довідковими даними.

 4. Висновок - невеликі рекомендації як використовувати нову для читача інформацію.

 5. Коментарі читачів

 

Відмова від відповідальності

У статтях, розміщених на Порталі і містять як опису товарів, так і статті журналу, ми відображаємо лише достовірну інформацію, щоб спробувати детально і точно описати проблематику цікавить читачів. Ми робимо все що від нас залежить, щоб підготувати надійні, науково обгрунтовані дані, проте ми не можемо давати гарантій щодо нашого матеріалу і не несемо відповідальність за його подальше використання відвідувачами Порталу.

Пам'ятайте, що матеріали, які містить цей Порталі, перестав бути керівництвом до дії і носять виключно ознайомлювальний характер. Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров'я, і якщо ви приймаєте рішення лікуватися без консультації лікаря, то це рішення на ваш страх і ризик.

Інформація, яку ми надаємо на sayyes.com.ua, не призначена як альтернатива консультації з кваліфікованим медичним працівником. За всіма медичних питань, для консультації, діагностування та призначення лікування необхідно звертатися до вашого лікаря.

Розміщений на Порталі матеріал не призначений для використання в цілях діагностики або лікування. Не відкладайте відвідування поліклініки через те, що ви знайшли на нашому сайті або на інших майданчиках корисну для вас інформацію.

Редакція SAYYES не несе відповідальність за недоцільне використання інформації відвідувачами Порталу.