Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

Залізо

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Залізо – важливий мінерал для сильного імунітету і правильного розвитку організму

В усіх клітинах і тканинах людського організму знаходяться різні хімічні елементи і їх з'єднання, які складають базу для протікаючих процесів і реакцій – зростанню і розвитку, обміну речовин між собою. Ми отримуємо такі мікроречовини завдяки їжі, яку споживаємо щодня – це продукти й рідини. Одним з таких важливих елементів є залізо.

Залізо – найцінніший вітамін для людини

Залізо виступає біологічно значимим і дуже корисним мікроелементом для кожної людини. Входячи до складу білків і ферментів, що відповідають за реакції дихання, синтез ДНК, обмін холестерину й інші реакції, зокрема імунні й ферментативні, залізо важливе для організації транспортування кисню до тканин і усіх органів.

Найбільша доля мінералу в нашому організмі сконцентрована в гемоглобіні – це 70%, а ще 26% представлені у феритині й гемосидерині. Ще 4% заліза накопичуються в кістковому мозку.

Одне з ключових завдань заліза полягає в тому, щоб захоплювати кисень і доставляти його в клітини.

Якщо говорити про негемовоме залізо, тобто те, яке не входить до складу гемоглобіну, воно безпосередньо бере участь в реакціях метаболізму. Так, мінерал служить генератором вироблення енергії й підтримує правильну роботу імунної системи.

Дітям важливо споживати залізо в достатній кількості, оскільки воно сприяє здоровому когнітивному розвитку.

На сьогодні, більшість людей страждають через нестачу заліза в організмі, до особливо цього схильні вагітні жінки та діти.

У людському організмі не відбувається синтез мінералу, тому важливо отримувати його з харчових продуктів. Найбільш збагачені ним саме м'ясні продукти. Природа розпорядилася так, щоб все було гармонійно: залежно від запасу феритину в нашому організмі визначатиметься і міра всмоктуваності заліза.

Наша захисна система влаштована так, щоб не допустити токсичної дії мікроелемента, при цьому завжди боротися з його нестачею.

У 2011-му році Всесвітньою організацією охорони здоров'я були опубліковані дані, в яких вказувалося, що 29% жінок фертильного віку схильні анемії, а у вагітних цей показник його вище. Експерти звертають увагу на те, що це викликано залізним дефіцитом.

Добова норма вітаміну заліза для дорослої людини

У нашому організмі приблизно 4-6 грамів заліза – цього цілком достатньо, щоб усі біохімічні процеси протікали правильно і підтримувалося хороше здоров'я. Організм накопичує потрібний об'єм мікроелемента, а усі надлишки виводяться через сечостатеву систему.

Визначити кількість мінералу можна завдяки лабораторному аналізу крові – він показує рівень гемоглобіну.

Говорячи про норми заліза для людей різного віку, слід зазначити такі:

 • новонароджені – 11-36 мкмоль/л;
 • діти від 1-го до 2-х років – 7-18 мкмоль/л;
 • діти від 2-х до 14-ти років – 9-22 мкмоль/л;
 • жінки – 9-30 мкмоль/л;
 • чоловіки – 11-31 мкмоль/л.

Для регулярного отримання заліза необхідно підтримувати правильний раціон, споживаючи збагачені мінералами продукти. Якщо немає такої можливості, краще рішення – купити натуральні БАДи, які можна замовити за доступною ціною на сайті SAYYES з доставкою в Київ або будь-яке місто України.

Добові норми заліза для різних вікових категорій складають:

 • немовлята до 6-ти місяців – 0,25 мг;
 • діти до 1-го року – 4 мг;
 • діти від 1-го до 14-ти років – 10-13 мг;
 • дівчатка 15-17 років – 20 мг;
 • хлопчики 15-17 років – 15 мг;
 • жінки – 20-30 мг;
 • чоловіки – 10-12 мг.

Де можна купити добавку заліза у Києві

Інтернет-магазин SAYYES пропонує найбільший вибір оригінальних БАДів, серед яких представлені добавки й вітаміни із залізом. Уся продукція сертифікована і відрізняється доступною ціною. Доставка здійснюється по Києву й Україні будь-яким зручним способом.

 

Топ 3 вітаміну заліза в онлайн маркеті SAYYES

 

Название Цена от
Залізо, Gentle Iron, Solgar, 25 мг, 90 капсул 321 грн
Залізо, Iron Bisglycinate, Thorne Research, 60 капсул 346 грн
Залізо, Iron, Now Foods, 18 мг, 120 капсул 234 грн

 

Препарати заліза відгуки

 

Заслужено обожнюю препарати даного виробника, довіряю. При вагітності понизився гемоглобін. Приписали аптечні препарати, від яких мала нереальні проблеми з ШКТ, діарею невиносиму... і, очікуваного результату «0». +дуже дорого та незручно пити два препарати по 2-3р. на день. Вистачило мене на тиждень, і тішуся, що згадала за даний препарат!!! Як наново народилася на світ: ніяких побічних, зручний прийом і значно економніше (раз в 5 точно). Дякую

 

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.