Бажання
Додайте товари до списку бажань
0

OstroVit

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

OstroVit - спортивне харчування європейської якості за доступною ціною


Організм кожного спортсмена незалежно від його досягнень в області спорту потребує споживанні додаткового обсягу поживних речовин. Найбільш доступним їх джерелом є харчові добавки. В даний момент одним з кращих виробників цих продуктів є польська компанія острові, що отримала високу популярність серед атлетів завдяки високій якості продукції та доступною ціною.

Основні відомості про компанію OstroVit і її продукції


Компанія OstroVit була заснована в Польщі в 2011-му році як виробник спортивного харчування. Її головною метою було створення продуктів, що відрізняються максимально високою якістю і доступною ціною. При цьому засновники бренду зробили акцент на надання своїм клієнтам максимально відкритої інформації про кожному продукті, що зробило її популярною серед жителів країн Європи і СНД.

Незважаючи на те, що спочатку компанія займалася виробництвом великої кількості спортивних добавок, особливу популярність їй приніс протеїн острові, який і сьогодні залишається одним з найбільш затребуваних продуктів. Як і інші добавки цього бренду, він має наступні переваги:

· доступна ціна;

· Використання при створенні добавок найсучасніших технологій і наукових розробок;

· Високу європейську якість;

· Використання виключно натуральної сировини;

· Відповідність міжнародним стандартам GHP і GMP.

Важливо звернути увагу, що при розробці кожного нового продукту компанія грунтується на відгуках і рекомендаціях не тільки вчених, але й кращих спортсменів. Таким чином, OstroVit домагається високої якості і ефективності кожної харчової добавки.

Асортимент спортивного харчування OstroVit


Асортимент продукції OstroVit дуже великий. Завдяки цьому кожен спортсмен, незалежно від досвіду і стажу тренувань зможе знайти тут відповідний для нього продукт. В даний момент всі вироблені цим брендом харчові добавки можна умовно розділити на кілька видів:

· Предтреніровочную комплекси - дозволяють підвищити якість тренувань за рахунок стимуляції вироблення додаткової енергії;

· Острові протеїн - забезпечує організм додатковим білком, виступаючим в ролі будівельного матеріалу для м'язових волокон;

· Послетренировочние суміші - прискорюють процес відновлення;

· Гейнери - продукти, призначені для прискорення процесу набору маси;

· BCAA - амінокислотні комплекси, що забезпечують організм додатковими макроелементами, підвищують якість тренувань і прискорюють процес відновлення;

· Креатин - дозволяє збільшити м'язові обсяги завдяки затримці води;

· Карнітин - прискорює процес спалювання жирів;

· Вітамінно-мінеральні комплекси - призначені для поліпшення роботи всіх систем організму, зміцнення суглобів і зв'язок.

В Інтернеті часто зустрічаються відгуки про OstroVit, в яких спортсмени розповідають про переваги та особливості добавок, паралельно порівнюючи їх з продуктами конкуруючих компаній. Уважно вивчивши їх, можна зробити висновок, що в даний момент польський бренд пропонує кращі продукти за доступною ціною.

Де купити спортивне харчування OstroVit


У нашому інтернет-магазині ви можете придбати продукцію бренду OstroVit за найнижчою ціною. Це обумовлено тим, що ми напряму співпрацюємо з офіційним дистриб'ютором острови Україна. Звернувшись до наших менеджерів на сайті, ви зможете отримати розгорнуту відповідь на будь-яке питання щодо спортивного харчування і підібрати найбільш підходящу добавку.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.