У вас є пігментні плями? Вони доставляють вам дискомфорт? Вас цікавить, звідки вони взялися? Як давно вони присутні у вас на шкірі? Може вони утворилися після тривалого перебування на сонці? Всі ці питання призводять тільки до однієї думки - необхідно знайти засіб для того, щоб позбутися від темних плям або запобігти їх появі на шкірі.

Однак перш, ніж приступити до підбору косметичних засобів, слід звернути увагу на той факт, що всі темні плями відрізняються один від одного. Тому до кожного з видів потемніння на шкірі потрібен свій підхід. При впливі сонячних променів на шкіру відбувається гіперпігментація. Цей процес має на увазі появу на шкіри темних плям і засмаги. У цій статті ми розглянемо, як позбутися від гіперпігментації.

Причини виникнення гіперпігментації
Головною причиною виникнення плям є пігментація. Всякий раз, коли на шкіру впливає додаткове ультрафіолетове випромінювання, на ній з'являються дрібні шрами, які затемняются, якщо не використовувати правильне косметичний засіб.

Пізніше ці плями заповнюються меланіном, який призводить до потемніння поверхні шкіри, тим самим погіршуючи її якість. Щоб повернути здорову чисту шкіру, необхідно лікування гіперпігментації.

Продукти для лікування гіперпігментації
Для запобігання утворенню темних плям рекомендується використовувати тонізуючі засоби для шкіри. Особливо ефективними вважаються крему з вітаміном C і гидрохиноном. Вони дозволяють розслабити шкіру і поліпшити її регенерацію.

Шкіра, що отримала надмірну кількість ультрафіолетового випромінювання, має більш високу чутливість і підвищену вразливість до грибкових інфекцій. Саме тому вона потребує гіперпігментаціонном лікуванні, яке забезпечує захист від негативного впливу.

Одним із засобів, що використовуються для лікування гіперпігментації, є мікродермобразін, що усуває пігментні плями і нейтралізує симптоми гіперпігментації. Запобігти виникненню пігментних плям можна, забезпечивши захист шкіри від ультрафіолетового випромінювання. Підбір сонцезахисного засобу рекомендується узгодити з дерматологом.

Для максимального ефекту перед початком лікування необхідно визначити причину виникнення плям. Так, для захисту від ультрафіолетового випромінювання рекомендується наносити крем SPF-30 на найніжніші ділянки шкіри - ніс, щоки і лоб. Виникнення пігментних плям також може бути обумовлено гормональним дисбалансом, вагітністю, спадковістю і лікуванням шкірних захворювань. Для того, щоб не погіршувати ситуацію, рекомендується завжди збалансовано харчуватися.


Усунення пігментних плям також може проводитися лазером. Він забезпечує миттєві результати. Для лікування гіперпігментації використовуються CO2-лазер і дробовий лазер, які також здатні забезпечити здоровий вигляд шкіри.

Гіперпігментаціонное лікування рекомендується проходити незалежно від статі. Ті, хто багато часу проводить на відкритому повітрі під сонцем, повинні вжити превентивних заходів, так як за потемніння шкіри можуть послідувати висип, опіки і травми.

У більшості випадків для лікування гіперпігментації необхідно визначити причину виникнення темних плям і запобігти скупченню меланіну в клітинах. Ця речовина може утворюватися через неуважність при роботі на відкритому повітрі або під час відпочинку. Скупчення меланіну проявляється в різних формах і призводить до погіршення якості шкіри.