Готу Кола є лікарською рослиною, що виростають в азіатському регіоні, і воно з давніх часів використовується як засіб, що нормалізує та відновлює здоров'я нервової системи.

Дослівне значення назви рослини - це трава для мозку, і дійсно, вживання його в повсякденному житті і в медичній практиці свідчить про високі результати оздоровлення.

Головний секрет застосування трави Готу Кола полягає в стимуляції мозку і збереження процесів пам'яті, крім того, ця рослина має безліч інших корисних властивостей.

Продукт отримав широку популярність як в народній медицині, так і в сегменті виробництва біологічно активних добавок. Навіть якщо ви не скаржитеся на своє здоров'я і впевнені в відмінному самопочутті, не завадить раз в день пити відвар з Готу Кола, щоб зміцнити імунітет і протистояти впливу сторонніх інфекції і патогенних для здоров'я чинників з навколишнього середовища.

Важливо відзначити, що в рослині Готу Кола міститься дуже багато вітамінів і поживних речовин - вітаміни А, В, Е, К, магній, серин і фосфор, а також комплекс ефірних масел, біофлавоноїди, сапоніни і стероїди, глутамінова кислота.


У чому користь трави Готу Кола


Причини, за якими можна і навіть потрібно вживати траву Готу Кола, полягають в наступному:

 1. Активізує процеси пам'яті і мислення, підвищує рівень працездатності, а також підсилює інтелект.
 2. Має високу регенерує здатність і дуже добре справляється з загоєнням ран після опіків, саден, порізів, післяопераційних шрамів. Вся справа в Тритерпеноїди, які загоюють шкірні покриви і тканини, а також зміцнюють їх.
 3. Знижує артеріальний тиск. Якщо у вас постійно підвищується тиск, то відвар з Готу Кола нормалізує його і активізує роботу серця.
 4. Профілактика варикозу. Готу Кола корисна як при вже розвиненому варикозі, оскільки призупиняє перебіг хвороби, так і служить профілактичним засобом, щоб не допустити прояву венозної сітки.
 5. Нормалізує роботу нервової системи, бореться зі стресами, знімає стан напруженості і стурбованості. У сучасному бурхливому ритмі життя часто доводиться стикатися зі стресами і переживати багато нервових моментів, що в майбутньому може посилитися дисфункцією нервової системи. Щоб не допустити цього, вживайте «траву для мозку» і ви убезпечите себе від впливу негативних факторів.
 6. Косметологічні властивості. У косметології Готу Кола отримала широке застосування завдяки її омолоджуючий властивостями й уміння очищати шкіру від забруднень, а також надавати їй тонус і свіжий вигляд за рахунок того, що в її складі багато гіалуронової кислоти.
 7. Допомагає боротися із зайвою вагою і активізує обмінні процеси в організмі. Збагачена вітамінами, биофлавоноидами і іншими корисними мікровещества Готу Кола безпосередньо впливає на обмінні процеси, насичуючи організм важливою «підживленням» у вигляді мікроелементів і стимулюючи метаболізм і спалювання жирів.

В яких формах використовується Готу Кола


Трава Готу Кола має широкий спектр застосування, а також її можна використовувати в різних формах:

 • формувати компреси і примочки;
 • робити відвари з листя;
 • виготовляти косметичні і лікувальні суміші, а також добувати масло;
 • вживати в рідкому вигляді, змішуючи з водою;
 • приймати капсули

 

Популярні варіанти Готу кола

 

 

   
  

Автор огляду Ірина Сідорова,

19 листопада 2018 року